
Jahiz [ Legionista ]
Nazwa Dla Klanu w CS 1.6 pomocy
Witam moglibyście podac pare fajnych nazw klanu do cs 1.6 do zakładam klan z kumplem :D jeśli moglibyście udostepnić kilka fajnych nazw to to zrobcie.. :) Pozdrawiam :D aha i z góry dzieki ;)
DJ Pinata [ in rainbows ]
Wooden Killers
b166er [ Absolute Dark Knight ]
"nienawidze jak ludzie zamiast mozgu uzywaja gola"
Jim Raynor [ Staring at the Sun ]
Było już.
Spróbuj wymyślić coś sam.. rób tak:
co drugą literkę zastępuj jakimś znakiem.. np. kL@n C0unt3R 5tR!k3
psiuniek [ Konsul ]
Mafia puchatka !!!

zajcev1939 [ Generaďż˝ ]
Scooby dobe doo!
Szczeblo [ Konsul ]
Rabarbar!!!
karolzzr [ Generaďż˝ ]
Do wyboru do koloru

Jahiz [ Legionista ]
No ale wiecie takie jakieś troche normalne a nie Scooby Dooby Doo
K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
7f00j 5t4ry
1337 H4X0RZZ
Counter Klan

www222 [ Public Enemy Number One ]
Refresher Bars
WolfHunter [ Pretorianin ]
na poważnie BloodyKilers
na wesoło
PunkNotDead [ IMAGINE ]
niedźwiedzie w zoo

Chudy The Barbarian [ Ancient Evil ]
Klan z kolegą nie ma sensu. Nie masz co wstawić przed nickiem ? Zrób nawias kwadratowy i wpisz dowolne literki i tyle :P Każdy będzie miał zagadkę co oznacza.

Lolter [ African Herbman ]
Po co Ci nazwa jak klan i tak się rozpadnie po tygodniu.

www222 [ Public Enemy Number One ]
[15] bardzo mozliwe
$ebs Master [ Profesor Oak ]
Zabijacze
Bechemoth [ Konsul ]
a może lays killers?
neozes [ Generaďż˝ ]
Newbenators
.:Jj:. [ The Force ]
Nationalsozialistisches Kraftfahrerkorps.

Janczes [ You'll never walk alone ]
kontynuując mysl z postu 15 proponuje jedniotygodniowcy :)
neozes [ Generaďż˝ ]
O! Albo NoBrainers :D

www222 [ Public Enemy Number One ]
Extraordinary League

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
N050UND5

mycha921 [ Invisible ]
SprayKilla
nikt221 [ Junior ]

Valem [ Generaďż˝ ]
ja proponuje fast clan