GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nazwa Dla Klanu w CS 1.6 pomocy

03.03.2008
15:13
smile
[1]

Jahiz [ Legionista ]

Nazwa Dla Klanu w CS 1.6 pomocy

Witam moglibyście podac pare fajnych nazw klanu do cs 1.6 do zakładam klan z kumplem :D jeśli moglibyście udostepnić kilka fajnych nazw to to zrobcie.. :) Pozdrawiam :D aha i z góry dzieki ;)

03.03.2008
15:13
[2]

DJ Pinata [ in rainbows ]

Wooden Killers

03.03.2008
15:15
[3]

b166er [ Absolute Dark Knight ]

"nienawidze jak ludzie zamiast mozgu uzywaja gola"

03.03.2008
15:15
[4]

Jim Raynor [ Staring at the Sun ]

Było już.

Spróbuj wymyślić coś sam.. rób tak:

co drugą literkę zastępuj jakimś znakiem.. np. kL@n C0unt3R 5tR!k3

03.03.2008
15:27
[5]

psiuniek [ Konsul ]

Mafia puchatka !!!

03.03.2008
15:31
smile
[6]

zajcev1939 [ Generaďż˝ ]

Scooby dobe doo!

03.03.2008
15:39
[7]

Szczeblo [ Konsul ]

Rabarbar!!!

03.03.2008
15:42
[8]

karolzzr [ Generaďż˝ ]

Do wyboru do koloru

03.03.2008
15:42
smile
[9]

Jahiz [ Legionista ]

No ale wiecie takie jakieś troche normalne a nie Scooby Dooby Doo

03.03.2008
16:01
[10]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

7f00j 5t4ry
1337 H4X0RZZ
Counter Klan

03.03.2008
16:05
smile
[11]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Refresher Bars

03.03.2008
16:07
[12]

WolfHunter [ Pretorianin ]

na poważnie BloodyKilers
na wesoło

spoiler start

Szmaciaże

spoiler stop

03.03.2008
16:08
[13]

PunkNotDead [ IMAGINE ]

niedźwiedzie w zoo

03.03.2008
16:08
smile
[14]

Chudy The Barbarian [ Ancient Evil ]

Klan z kolegą nie ma sensu. Nie masz co wstawić przed nickiem ? Zrób nawias kwadratowy i wpisz dowolne literki i tyle :P Każdy będzie miał zagadkę co oznacza.

03.03.2008
16:13
smile
[15]

Lolter [ African Herbman ]

Po co Ci nazwa jak klan i tak się rozpadnie po tygodniu.

03.03.2008
16:14
smile
[16]

www222 [ Public Enemy Number One ]

[15] bardzo mozliwe

03.03.2008
16:16
[17]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

Zabijacze

03.03.2008
16:21
[18]

Bechemoth [ Konsul ]

a może lays killers?

03.03.2008
16:22
[19]

neozes [ Generaďż˝ ]

Newbenators

03.03.2008
16:25
[20]

.:Jj:. [ The Force ]

Nationalsozialistisches Kraftfahrerkorps.

03.03.2008
16:26
smile
[21]

Janczes [ You'll never walk alone ]

kontynuując mysl z postu 15 proponuje jedniotygodniowcy :)

03.03.2008
16:27
[22]

neozes [ Generaďż˝ ]

O! Albo NoBrainers :D

03.03.2008
16:27
smile
[23]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Extraordinary League

03.03.2008
16:27
smile
[24]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

N050UND5

03.03.2008
16:30
smile
[25]

mycha921 [ Invisible ]

SprayKilla

03.03.2008
16:34
[26]

nikt221 [ Junior ]

spoiler start
[WN] i masz po kłopcie :P
* Wielkie nooby
spoiler stop


proponuje na powaznie:
-PankKiller

03.03.2008
17:36
smile
[27]

Valem [ Generaďż˝ ]

ja proponuje fast clan

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.