
Siepet [ ostry nusz ]
Co sie dzieje?
Otóż od paru godzin mam problem z forum Gry Online. Gdy czytam jakiś wątek i chcę wrócić do listy wątków, to wyświetla się nowa strona i ta emotikona ( << ). A jak zmienię z dużego S008.asp na s008.asp to wszystko jest normalnie. Tylko ja tak mam?
siwy346 [ addicted to music ]
ja mam normalnie
przeglądarka: FF
Cokole_obecny [ Pretorianin ]
spróbuj z inny przegladarek ja mam opera 9.26 bodajze i wszystko ok
Siepet [ ostry nusz ]
Dobra, temat już nie aktualny. Opróżniłem cache i już jest ok, przepraszam za kłopoty.