GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co sie dzieje?

03.03.2008
15:06
smile
[1]

Siepet [ ostry nusz ]

Co sie dzieje?

Otóż od paru godzin mam problem z forum Gry Online. Gdy czytam jakiś wątek i chcę wrócić do listy wątków, to wyświetla się nowa strona i ta emotikona ( << ). A jak zmienię z dużego S008.asp na s008.asp to wszystko jest normalnie. Tylko ja tak mam?

03.03.2008
15:12
[2]

siwy346 [ addicted to music ]

ja mam normalnie
przeglądarka: FF

03.03.2008
15:13
[3]

Cokole_obecny [ Pretorianin ]

spróbuj z inny przegladarek ja mam opera 9.26 bodajze i wszystko ok

03.03.2008
15:16
[4]

Siepet [ ostry nusz ]

Dobra, temat już nie aktualny. Opróżniłem cache i już jest ok, przepraszam za kłopoty.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.