GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie dot. terminu wydania prawa jazdy.

03.03.2008
14:31
[1]

Cast_Away [ Legionista ]

Pytanie dot. terminu wydania prawa jazdy.

Czy gdy zdam prawko jazdy to mam sie sam dowiadywać czy moge je juz odebrać czy tez dostane jakies zawiadomienie czy cuś w tym stylu!?.
Znalazłem tez takie cudo: https://cpdpub.pwpw.pl/apps/PJ.aspx lecz nie bardzo tej stronie ufam. Tak więc jak to w Waszym przypadku było?

PS: może to głupie pytanie, ale wole sie upewnic co i jak.

Z góry dziekuje.

03.03.2008
14:43
[2]

koziolekl [ Generaďż˝ ]

To nie jest tak, że z wynikiem egzaminu idziesz do urzędu i składasz wniosek o wydanie?

03.03.2008
14:48
[3]

MasterDD [ :-D ]

Po mniej wiecej 4 tyg. do odbioru w wydziale komunikacji.

03.03.2008
14:51
[4]

...NathaN... [ The Godfather ]

MasterDD > Ja wybrałem równo tydzien po egzaminie.

Cast Away > Dlaczego niby nie ufasz tej stronie?

03.03.2008
14:52
[5]

xanat0s [ Wind of Change ]

Wszystko zależy od urzędu - np. w niektórych wyrabiają prawko od razu i dopiero przy odbiorze każą sobie płacić, a w innych najpierw musisz się pofatygować i zapłacić, żeby oni je wysłali do wyrobienia.

Więc zadzwoń do swojego UM i się dowiedz. [ wyboldowane, bo ważne :P]

A tej stronie trzeba ufać :)

03.03.2008
14:55
smile
[6]

Chmielek [ Warrior of the World ]

Egzamin mialem 20 lutego a prawko odebralem dzis. Osrodek sam wysyla papiery a Ty idziesz do starostwa/urzedu miasta pytac sie czy juz jest. Srednio trwa to dwa tygodnie :)

03.03.2008
15:10
[7]

Cast_Away [ Legionista ]

To znaczy tak z dystansem podchodziłem do tej strony bo nie wiem czyktoś to w ogóle aktualizuje itp. Ale jak mówicie, że strona jest ok to dobrze :)

Hehe czyli najłatwiej zadzwonić i sie dowiedziec co i jak :)

03.03.2008
15:38
smile
[8]

MasterDD [ :-D ]

...NathaN... -> Moze cos sie zmienilo lub macie tyle efektywne urzedy ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.