GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Płyty dvd większe niż 4.7GB - gdzie kupić?

03.03.2008
13:36
smile
[1]

adamis [ Stop crying punkass! ]

Płyty dvd większe niż 4.7GB - gdzie kupić?

Tak jak w temacie, wiecie moze w jakich sklepach moge kupic plyty dvd o wiekszej pojemnosci niz 4.7GB? Może empik albo apollo?

Chodzi mi o te dual layer - 8.5 giga.
BTW. Czy jezeli jeden plik ma 8 giga, to bede musial go dzielic, czy nagra sie jako jeden na dwuwarstwiwej płycie? Wiem że z pozoru głupie pytanie, ale nigdy nie nagrywałem nic wiekszego niz 2 giga :P

03.03.2008
13:36
[2]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Praktycznie w każdym sklepie komputerowym powinny być.

Ewentualnie Allegro.

03.03.2008
13:43
[3]

adamis [ Stop crying punkass! ]

OK, znalazłem już gdzie można kupić.
Tylko jak to jest z tym plikiem 8 gigowym i dwuwarstwową płytą - trzeba bedzie dzielic plik na dwie czesci?

03.03.2008
13:45
[4]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

Plik 8GB nie wejdzie na płyte dual layer :D

03.03.2008
13:48
[5]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

tutaj masz link na allegro jest ich dużo:))


a ja sie przy okazji zapytam:]
czy zwykła nagrywarka DVD nagram plik mający 8GB na te płytę??
Moja nagrywarka to:
LITEON LightScribe


adamis zależy co jeśli chcesz piracic gry na xbox to zazwyczaj wchodzą inne gry na kompa yy wejdą da sie zrobić muzyka filmy, zdjęcia oczywiście bez problemu;]

03.03.2008
13:49
[6]

Narmo [ nikt ]

Nie trzeba dzielić ponieważ jest to płyta dwuwarstwowa a nie dwustronna.


domin12 --> Ściągnij sobie program Nero Info Tool (wchodzi też w skład pakietu Nero, ale jeżeli z niego nie korzystasz to możesz za darmo ściągnąć ten programik) i się dowiesz, jakie płyty czyta i zapisuje Twój napęd.

03.03.2008
13:50
smile
[7]

Arxel [ Legend ]

domin12 -> Nagrasz bez większych problemów :-)

03.03.2008
13:51
[8]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

Arxel aha a jak sie pytałem kolegi twierdził, że muszę mieć specjalna nagrywarkę bo moja nie da rady:))
to dzięki:)

edit: ja tez wiedzę:P z prędkością 4x aah ale prędkość;]

Narmo ok zaraz ściągnę bo na kompie mam ale pisze, że niby jest odinstalowany i ta latarka mruga;/

03.03.2008
13:53
[9]

Arxel [ Legend ]

Prędkość zapisu
DVD-R 16x
DVD-R (DL) 4x
DVD-RW 6x
DVD+R 16x
DVD+R (DL) 8x
DVD+RW 8x
CD-R 48x
CD-RW 24x


Hm.. No ja tu widzę napis DL więc chyba masz tą specjalną nagrywarkę :-)

03.03.2008
13:58
[10]

MasterDD [ :-D ]



DL z zapisem x8 i dosc tanio. Ale i tak sie nie oplaca.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.