GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

CoD4 - multi problem

03.03.2008
13:25
[1]

grompablo [ Ocaleniec ]

CoD4 - multi problem

chcąc grać w multiplayer wpisuje serwery na liste ulubionych. Po wpisaniu serwery sie nie pojawiają ale gra mowi że są. Co zrobić żebym widział serwery ulubione

03.03.2008
13:26
[2]

Narmo [ nikt ]

Z listy na górze zamiast Internet wybrać Favorite.


CoD4 - multi problem - Narmo
03.03.2008
13:29
[3]

kibs007 [ Legionista ]

czasem serwer jest nie dostępny .dlatogo niemasz serwera na liście ulubionych

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.