
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Test na wzrok - Powinieneś nosić okulary?
Hmm zawsze chciałem być lekarzem ;)
Oto test na wzrok:
^$(#&*!#$^@O@&#$%
co widzicie?
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
64937813462o27345 z wscisnietym shiftem :P
MasterSkizo [ Konsul ]
Widzę ^$(#&*!#$^@O@&#$% ; P

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
...kiepsko, próbujcie dalej :P

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
co widzicie?
Również obecnie oglądają(1)
[Użytkownik 0rland0walkthrough aktywnie udostępnia filmy!] 0rland0walkthrough

-=Esiu=- [ Everybody lies ]
dwie małpy w krzakach bawiące sie oponą xD?
blazerx [ ]
gwiazdka, domek, kolko, ludzik, krzyzyk, strzalka
Patison47 [ Konsul ]
Dwie małpy bawiące się hula-hopem w krzakach?
Co wygrałem?
mons [ The Last Samurai ]
tost z masłem.
milekk [ Pretorianin ]
Ekran mojego PC-ta
Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
Śmieszne znaczki ? :D

3w [ Generaďż˝ ]
ja widze to:
^$(#&*!#$^@O@&#$%
:P:P

Bobuch [ Mniejsze Zło ]
Nic nie widzę.

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Cóż...wszyscy poza Esiem i Patisonem nie muszą nosić okularów. A reszta:
DO OKULISTY!

-=Esiu=- [ Everybody lies ]
prawda jest okrutna

MasterDD [ :-D ]
A nie sa to czasem trzy dolary chowajace sie w buszu? :D
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Albo gwiazda wskazująca drogę małpom w kierunku dolarów? Co master? :P
axel1 [ The Nameless One ]
czyżbyś zapomniał się przelogować Apo?
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
axel --> dlaczego?

stanson_ [ Szeryf ]
Tylko ja widzę cycatą blondynkę???

MasterDD [ :-D ]
Apocaliptiq -> Wiesz czemu 2 dolary wychodza z chaty, a 3ci nie?
Hmm, ja mysle, ze jest pijany ;)
Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]
ja tam widzę: "Tomal_P RULES"
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Stanson --> za dużo alkoholu i kreskówek
Master --> tak, jesteś :P
stanson_ [ Szeryf ]
Apocaliptiq --> gorzej, jakbym widział gołego faceta :P
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
stanson --> a to fakt , widać nie jest z Tobą jeszcze tak źle.
Jim Raynor [ Staring at the Sun ]
Nie rozumiem.. :P