Ogon. [ Uzależniony od Marysi ]
Potrzebuję sterowników do monitora: LG Flatron F900P
Jak w temacie, dzięki.
mirencjum [ operator kursora ]
Tutaj podają linki, sprawdź czy to jest to:
stanson_ [ Szeryf ]
Hmm, dziwne, że nie ma ich na stronie LG.

Ogon. [ Uzależniony od Marysi ]
Internet już przeszukałem - bardziej liczyłem na czyjeś osobiste zbiory :)

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]
Czyżby to te?
||
\/

Ogon. [ Uzależniony od Marysi ]
Dzięki :)