Entreri [ Pretorianin ]
Co wichura moze zrobic z samolotem
Szacunek dla pilota, ze wyszedl z tego calo

Popielny [ Grand ]
Pro :) tak będzie szybciej
Volk [ Legend ]
Po co probowal ladowac w takich warunkach?
Arczens [ Legend ]
Moze dladego, ze tylko helikopter moze wisiec w powietrzu jak mu sie wacha skonczy ;)
Hakim [ Generaďż˝ ]
Volk - gdybać możemy, ale bez wątpienia dostał na to pozwolenie. Inaczej by nie lądował.
Hugunumana [ Konsul ]
fajne... ale głupota byla pozwolenie na ladowanie
stanson_ [ Szeryf ]
Chyba bym się zesrał jakbym był pasażerem tego samolotu.

albz74 [ Legend ]
No, nie udało się za pierwszym razem :P
Tym większy szacuneczek dla tego pana pilota

olivierpack [ Generaďż˝ ]
Żadna technika nie zastąpi finalnie pilota to jest piękne.
milekk [ Pretorianin ]
Volk-on musiał wylądować bo i tak by sie rozbił np;z braku paliwa

szuru-buru [ Jacuś ]
Wow. Nieźle nim zamiatało :)

WolverineX [ Legend ]
Swietnie sie pewnie bawili pasazerowie w srodku :)

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Respect dla pilota
Grey Wolf [ pilot awionetki ]
Tutaj kilka fotek w czasie lądowania i po lądowaniu m.in. uszkodzone skrzydło
Swoją drogą to niesamowite że pilot z tego wyszedł zahaczając jeszcze końcem skrzydła o pas.

www222 [ Public Enemy Number One ]
respect
ambu_ [ Pretorianin ]
Szacunek dla profesjonalisty.

Azerko [ bleee ]
:O dobry pilot :>
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Wyprowadzic taka maszyne w takich warunkach po nieudanym ladowaniu to jest k... mistrzostwo swiata.
Kozi89 [ Legend ]
Pięknie uratował sytuacje. Pasażerowie musieli nieźle się przestraszyć...

whiter [ Generaďż˝ ]
+1 do zręczności dla pilota
+2 do ratowania życia
+3 do refleksu
+6 do odwagi

stanson_ [ Szeryf ]
A TAKIEGO WAŁA!!!:
"podał niemiecki dziennik "Bild".
legrooch [ MPO Squad Member ]
A podsumowując optymistycznie temat - numer jeden gdzie muszę być!
Da_Mastah [ Elite ]
Ach, Antyle Holenderskie :-D

Niggy T. [ Legionista ]
legrooch => lądowanie to bułka z masłem! Start to jest to:
stanson => Deutsche Flugsicherung potwierdziło, że to laska lądowała. Tak wynika z zapisu w tych wszystkich urządzeniach w samolocie. Się nie czepiaj Bilda/Fakta.
Axl2000 [ Hohner ]
- boskie fotki :)
Niggy T. [ Legionista ]
- No Results Found -
ktoś mi wyjaśni ten manewr S-owy?

Grey Wolf [ pilot awionetki ]
Jeżeli jesteśmy już przy Antylach Holenderskich i lotnisku na wyspie St. Marteen, to na tym zdjęciu prezentuje się nie mniej atrakcyjne podejście na pas lotniska na sąsiedniej wyspie St. Barth :D
Czapki z głów ;p