GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co wichura moze zrobic z samolotem

03.03.2008
12:15
[1]

Entreri [ Pretorianin ]

Co wichura moze zrobic z samolotem

Szacunek dla pilota, ze wyszedl z tego calo



03.03.2008
12:18
smile
[2]

Popielny [ Grand ]

Pro :) tak będzie szybciej

03.03.2008
12:20
[3]

Volk [ Legend ]

Po co probowal ladowac w takich warunkach?

03.03.2008
12:27
[4]

Arczens [ Legend ]

Moze dladego, ze tylko helikopter moze wisiec w powietrzu jak mu sie wacha skonczy ;)

03.03.2008
12:28
[5]

Hakim [ Generaďż˝ ]

Volk - gdybać możemy, ale bez wątpienia dostał na to pozwolenie. Inaczej by nie lądował.

03.03.2008
12:30
[6]

Hugunumana [ Konsul ]

fajne... ale głupota byla pozwolenie na ladowanie

03.03.2008
12:40
[7]

stanson_ [ Szeryf ]

Chyba bym się zesrał jakbym był pasażerem tego samolotu.

03.03.2008
12:46
smile
[8]

albz74 [ Legend ]

No, nie udało się za pierwszym razem :P

Tym większy szacuneczek dla tego pana pilota


03.03.2008
13:03
smile
[9]

olivierpack [ Generaďż˝ ]

Żadna technika nie zastąpi finalnie pilota to jest piękne.

03.03.2008
13:08
[10]

milekk [ Pretorianin ]

Volk-on musiał wylądować bo i tak by sie rozbił np;z braku paliwa

03.03.2008
13:12
smile
[11]

szuru-buru [ Jacuś ]

Wow. Nieźle nim zamiatało :)

03.03.2008
16:49
smile
[12]

WolverineX [ Legend ]

Swietnie sie pewnie bawili pasazerowie w srodku :)

03.03.2008
16:54
smile
[13]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Respect dla pilota

03.03.2008
18:00
[14]

Grey Wolf [ pilot awionetki ]

Tutaj kilka fotek w czasie lądowania i po lądowaniu m.in. uszkodzone skrzydło



Swoją drogą to niesamowite że pilot z tego wyszedł zahaczając jeszcze końcem skrzydła o pas.

03.03.2008
18:02
smile
[15]

www222 [ Public Enemy Number One ]

respect

03.03.2008
18:06
[16]

ambu_ [ Pretorianin ]

Szacunek dla profesjonalisty.

03.03.2008
18:08
smile
[17]

Azerko [ bleee ]

:O dobry pilot :>

03.03.2008
18:09
[18]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Wyprowadzic taka maszyne w takich warunkach po nieudanym ladowaniu to jest k... mistrzostwo swiata.

03.03.2008
18:11
[19]

Kozi89 [ Legend ]

Pięknie uratował sytuacje. Pasażerowie musieli nieźle się przestraszyć...

03.03.2008
18:17
smile
[20]

whiter [ Generaďż˝ ]

+1 do zręczności dla pilota
+2 do ratowania życia
+3 do refleksu
+6 do odwagi

05.03.2008
11:57
smile
[21]

Niggy T. [ Legionista ]

A TAKIEGO WAŁA!!!

Laska lądowała! 24-letnia!!!



Co wichura moze zrobic z samolotem - Niggy T.
05.03.2008
12:19
smile
[22]

stanson_ [ Szeryf ]

A TAKIEGO WAŁA!!!:

"podał niemiecki dziennik "Bild".

05.03.2008
12:23
[23]

legrooch [ MPO Squad Member ]



A podsumowując optymistycznie temat - numer jeden gdzie muszę być!

05.03.2008
12:26
[24]

Da_Mastah [ Elite ]

Ach, Antyle Holenderskie :-D

05.03.2008
12:29
smile
[25]

Niggy T. [ Legionista ]

legrooch => lądowanie to bułka z masłem! Start to jest to:

stanson => Deutsche Flugsicherung potwierdziło, że to laska lądowała. Tak wynika z zapisu w tych wszystkich urządzeniach w samolocie. Się nie czepiaj Bilda/Fakta.

05.03.2008
13:02
[26]

Axl2000 [ Hohner ]

- boskie fotki :)

05.03.2008
13:09
[27]

Niggy T. [ Legionista ]

- No Results Found -



ktoś mi wyjaśni ten manewr S-owy?

05.03.2008
14:39
smile
[28]

Grey Wolf [ pilot awionetki ]

Jeżeli jesteśmy już przy Antylach Holenderskich i lotnisku na wyspie St. Marteen, to na tym zdjęciu prezentuje się nie mniej atrakcyjne podejście na pas lotniska na sąsiedniej wyspie St. Barth :D

Czapki z głów ;p


Co wichura moze zrobic z samolotem - Grey Wolf
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.