GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem ze sterownikami do GeForce 8400M G w laptopie ASUS - VISTA.

03.03.2008
12:04
smile
[1]

ambu_ [ Pretorianin ]

Problem ze sterownikami do GeForce 8400M G w laptopie ASUS - VISTA.

Witam, mam problem z aktualizajca sterowników do w/w karty w laptopie Asus. Sterowniki dosc stare, bo oznaczone numerem 101.34 co wynika z testu przeprowadzonego na stronie nvidia.com.
Po sciagnieciu sterownikow ze strony asus.com i probie instalacji program wyrzuca wiadomosc, ze nie znalaz okreslonego sprzetu w komputerze.
Probowalem sciagac drivery z roznych stron, nie bardzo wiem co mam zrobic. Mial ktos juz podobny problem?


Problem ze sterownikami do GeForce 8400M G w laptopie ASUS - VISTA. - ambu_
03.03.2008
12:10
[2]

Narmo [ nikt ]

Q: Mam problem z instalacją sterowników do karty GeForce Go 7300
A: Rozwiązanie problemu jest banalne, otoż wystarczy modyfikacja pliku inf od orginalnych sterowników nvidii i będzie wszytko hulac :). Tylko trzeba trafić odpowiednie stery, na ktorych będzie stabilnie chodzilo:
a dokladniej np. (x64), (x86) sciągasz stery, a później modded INF. Rozpakowujesz je, pozniejsz zastepuje INF i instalujesz sprzet.

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7195606&N=1

Osobiście jednak nie polecam takiego rozwiązania. W XP po zainstalowaniu tak modyfikowanych sterowników zauważyłem znaczny spadek wydajności w grach w porównaniu ze starszymi sterownikami ściągniętymi ze strony producenta laptopa. Może w nowszej karcie (mam 7600) i na Viście będzie inaczej. Ja jednak ciągle korzystam ze sterowników przeznaczonych do mojego modelu laptopa.

03.03.2008
12:17
[3]

ambu_ [ Pretorianin ]

Moze pomoze jakos komunikat:

Narmo:
Jezeli nie znajde innego rozwiazania, bede lapal sie tego, ktore podales.


Problem ze sterownikami do GeForce 8400M G w laptopie ASUS - VISTA. - ambu_
03.03.2008
13:29
[4]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Jaki laptop (model)?

03.03.2008
15:22
[5]

ambu_ [ Pretorianin ]

ASUS F3SC-AS168C

03.03.2008
18:01
smile
[6]

ambu_ [ Pretorianin ]

Narmo:
Twoje rozwiazanie chociaz ryzykowne okazalo sie rewelacyjne. Wydajnosc w grach skoczyla w gore, a nie spadla. :)
Ukłony.

03.03.2008
18:24
[7]

Narmo [ nikt ]

Widocznie zależy wszystko od układu graficznego i od wersji sterowników. Mi na XP nie pomogło. Chociaż w sumie na Viście można by spróbować...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.