GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

W co mam grać ?

03.03.2008
11:23
[1]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

W co mam grać ?

Witam.Mam pytanie otóż to nie wiem w co grać po Gta któro dzisiaj ukończyłem w 100 %.Możecie mi polecić coś podobnego ?

03.03.2008
11:25
[2]

www222 [ Public Enemy Number One ]

25 To Life
Crime Life: Gang Wars
Saint's Row
The Godfather
Mafia
Scarface
Mafia II
Driver 3
2 Days To Vegas

I nie spamuj, spamerze ,,Ryderze :P

03.03.2008
11:26
[3]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Dzięki za polecenie.Z tych gier mam 2 Days to Vegas, Driver 3, 25 to life.Jeszcze pomyślę.

03.03.2008
11:32
smile
[4]

dj4ever [ Senator ]

.Z tych gier mam 2 Days to Vegas,

Data Premiery:
Świat: jeszcze nie ogłoszona
Polska: obecnie brak planów wydania
Jakim cudem?
Total Overdose to bardzo fajna gierka, może krótka, ale intensywna.

03.03.2008
11:34
[5]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Znaczy mam coś podobnego z nazwą Vegas.

03.03.2008
11:35
[6]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Może Rainbow Six Vegas? Jeszcze możesz dorzucić sobie Total Overdose i... hmm... Driver: Parralel Lines czy jak to tam - Parranel czy coś taKIEGO :p

03.03.2008
11:40
[7]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Total overdose kiedyś przeszedłem.

03.03.2008
11:41
[8]

mirencjum [ operator kursora ]

"...1225 mil kwadratowych tropikalnego raju, gór, dżungli, plaż czy wiosek i miast. Godny odnotowania jest też fakt, iż Just Cause pozwala na poruszanie się po tym świecie w dowolny sposób. Możemy zarówno prowadzić samochody, biegać, pływać, nurkować, poruszać się łodziami, latać samolotami czy śmigłowcami, a nawet skakać ze spadochronem. Jak łatwo się domyśleć, sam przebieg rozgrywki również jest otwarty. Owszem mamy tu jedną spójną fabułę, na którą składa się około 20 głównych misji, ale nic nie zmusza nas do tego, by je bezzwłocznie wykonywać. Istnieje bowiem możliwość zaliczania licznych zadań pobocznych, nieskrępowanego eksplorowania wyspy etc. Do naszej dyspozycji oddano również arsenał składający się z 25 rodzajów broni, począwszy od zwykłych pistoletów, a na wyrzutniach rakiet skończywszy."

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=4965


W co mam grać ? - mirencjum
03.03.2008
11:55
[9]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Ładne grafika.

03.03.2008
12:01
[10]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

mirencjum --> ja nie polecam tej gry, mało efektowna. Grafika może faktycznie jest spoko jednak fizyka jazdy, uszkodzeń itd pozostawiają wiele do życzenia. Ot strata pieniędzy i czasu.

Ale to tylko moja opinia.

03.03.2008
12:04
smile
[11]

mirencjum [ operator kursora ]

Apocaliptiq --> Są różne gusta. Ja nie lubię tego typu gier, ale zgodnie z życzeniem autora wątku podałem grę podobną do GTA. Chyba podobieństwo jednak jest.

03.03.2008
12:07
smile
[12]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Mirencjum --> hmm...to w sumie tak jak ja. Masz rację, podobieństwo jednak jest. Ale przyznasz mi rację, że każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. A w tym przypadku Lincoln może rozważyć czy faktycznie warto kupować tą grę ;)

03.03.2008
12:16
smile
[13]

mirencjum [ operator kursora ]

Apocaliptiq --> He, he! Wydaje mi się, że on chyba nie potrzebuje tak naprawdę naszej porady. Akurat przechodzi fazę zakładania wątków i dopisywania się wszędzie. Ale cóż, jest pytanie jest odpowiedź, reszta to nie mój cyrk.

03.03.2008
12:20
smile
[14]

-=Esiu=- [ Everybody lies ]

Mafia i Godfather mają naprawde bardzo dobry klimat, wielką przestrzeń, różnorodne misje i te gry Ci polecam.

A co do tej fazy o której mirencjum wspomniał, to każdy takie coś przechodzi:D? czy to są tylko jakieś "wyjątki" :P

03.03.2008
12:38
smile
[15]

claudespeed18 [ Senator ]

zagraj w Mafie, ja wczoraj ponownie zacząłem (po jakichś 4 latach) i nadal sie swietnie gra, tylko te dojazdy na misje...

03.03.2008
12:46
smile
[16]

Pajak_master [ Pretorianin ]

Kategorycznie odradzam Just Cause. Fabuła beznadziejna, przed misjami postacie wymieniają po jednym sztywnym zdaniu (poza tym wyglądają jaki plastikowe), muzyka wnerwia po godzinie podobnie dźwięk, model jazdy jest sztuczny a klimat niemal wcale nie obrazuje rzekomej walki partyzantów z reżimem. W GTA grałem z przyjemnością a w czasie grania w to coś psułem sobie tylko humor.

03.03.2008
13:13
[17]

milekk [ Pretorianin ]

Ja bym Ci polecił nie jest to gra akcji ale bardzo wciągająca na kilka dni otóż "Rome Total Warm"

03.03.2008
14:06
[18]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

A polecacie Ojca Chrzestnego ?

03.03.2008
14:09
[19]

kibs007 [ Legionista ]

ja bym ci polecił mafie II lub scarface ale wybór nalerzy do ciebie

03.03.2008
14:11
[20]

Jamkonorek [ GTA IV ]

Ojciec nawet ujdzie, jesli przyzwyczajisz się do sterowania :)

03.03.2008
14:11
[21]

ppaatt1 [ Trekker ]

lincoln --> Lepiej kup Mafie. Ojciec Chrzestny to dziadostwo zbijające kase na dobrym motywie. Mafia, grafika mozę ci się nie spodobać, jednak zabawa jest przednia. Chyba jedyna gra akcji z tak rozbudowaną fabułą.

03.03.2008
19:35
[22]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Scarface jeszcze niby jest fajne ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.