GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prośba do golowicza co ma pod reka jakakolwiek gre/film w opakowaniu DVD

03.03.2008
10:44
[1]

Axl2000 [ Hohner ]

Prośba do golowicza co ma pod reka jakakolwiek gre/film w opakowaniu DVD

Wlasnie potrzebuje dokładny wymiar takiej okładki w cm i mm, byłby ktoś łaskaw zmierzyc wysokosc i szerokosc okładki filmu DVD/GRY ??

chodzi o okładke do takiego opakowania --->


Prośba do golowicza co ma pod reka jakakolwiek gre/film w opakowaniu DVD - Axl2000
03.03.2008
10:46
[2]

blazerx [ ]

13,5 x 19 cm

od kranca do kranca

a jezeli chodzi o sam papierek

18,3cm x 27,2 cm

03.03.2008
10:47
[3]

Gandalf. [ Generaďż˝ ]

Okładka:

szer. 127
wys. 183

EDIT: Ups, szerokość całego papierka to 273.

03.03.2008
10:49
[4]

blazerx [ ]

lol?

03.03.2008
10:49
[5]

Axl2000 [ Hohner ]

chodiz mi dokłądnie o papierek ktory wchodzi do opakowania :) czyli chyba 18,3cm x 27,2 cm, moze ktos sprawdzic jeszcze dla pewnosci?

03.03.2008
10:51
[6]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

27,3cm x 18,3cm

edit: Czy tam 27,2cm, mogłem źle zmierzyć. :)

03.03.2008
10:53
[7]

Axl2000 [ Hohner ]

ok 1mm daruje ;)

dzieki za pomoc :)

03.03.2008
11:42
[8]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Na bank jest 273x183. Można kupić specjalny papier fotograficzny przycięty do tych rozmiarów.

03.03.2008
11:44
smile
[9]

blazerx [ ]

ja mam (sprawdzilem 2 razy) 27,2 w opakowaniu od pulp fiction

03.03.2008
11:52
[10]

maviozo [ Man with a movie camera ]


wchodzą w pudełka, sprawdzone.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.