GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

dziwne pytanie????

03.03.2008
10:32
[1]

gucio103 [ Pretorianin ]

dziwne pytanie????

Siema mam pytanie jak wejść na tą strone FTPa ftp://127.0.0.1/spolszczenia .
prosze o pomoc coś tu jest nie tak prosze o pomoc.pozdrawiam

03.03.2008
10:33
[2]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

to adresacja lokalna

03.03.2008
10:33
[3]

ronn [ moralizator ]

ktoś cie w konia zrobił, 127.0.0.1 to loopback (czyli twój) address

03.03.2008
10:33
[4]

SanthiX [ Y2J ]

...czyli chcesz wejść na swój komputer :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.