gucio103 [ Pretorianin ]
dziwne pytanie????
Siema mam pytanie jak wejść na tą strone FTPa ftp://127.0.0.1/spolszczenia .
prosze o pomoc coś tu jest nie tak prosze o pomoc.pozdrawiam
jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
to adresacja lokalna
ronn [ moralizator ]
ktoś cie w konia zrobił, 127.0.0.1 to loopback (czyli twój) address
SanthiX [ Y2J ]
...czyli chcesz wejść na swój komputer :)