zekke [ Generaďż˝ ]
Oferty na karte
Witam, pewnie bylo kilka takich watkow ale oferty ciagle sie zmieniaja wiec..
Chce wybrac ktoregos operatora na karte biorac pod uwage czas dzwonienia i odbierania polaczen przypadajacy na poszczegolne wartosci doladowan. Podejrzewam ze nie bede czesto dzwonil wiec najlepiej by bylo aby czas odbierania polaczen byl jak najwiekszy, czas mozliwosci dzwonienia juz nie musi byc. Moglby ktos napisac pare zdan z perspektywy uzytkownika? Z gory dzieki za odpowiedzi =].
blazerx [ ]
play
Volk [ Legend ]
W Twoim przypadku Mobilking - 10 zl na 3 miesiace.
Lincoln01 [ Pretorianin ]
Era najlepsza.
zekke [ Generaďż˝ ]
Gee, moglibyscie pisac cos wiecej niz sama nazwa operatora?
siwy346 [ addicted to music ]
orange music albo orange go mam tą pierwszą i sobie chwale
Cokole_obecny [ Pretorianin ]
ja również jestem za ERĄ
DJ Pinata [ in rainbows ]
Play - sam wybierasz, ile chcesz doładować (może to być nawet 12,34 zł) i za 2 minuty odebranego połączenia z innej sieci dostajesz minutę gratis do wszystkich sieci.
jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
mobilking
10,20,50 zl doladowania przedluzaja czas wychodzacych na 3 miesiace.
polaczenia 50gr min do wszystkich
sms 15gr do wszystkich
frer [ God of Death ]
Orange jest dobre jak sporo, ale nie za dużo, dzwonisz. Głównie dlatego, że ceny rozmów za niskie nie są, a z drugiej strony jak nie rozmawiasz to tak czy tak musisz wywalać 50 zł co 3 miechy, żeby nie stracić możliwości dzwonienia i uzbieranej kasy. Ja dużo nie rozmawiam i gdyby nie to, że mam na karcie ponad 200 zł już (przez kilka lat się odkładała niewykorzystana kasa) to zmieniłbym operatora na to mobilking jeśli rzeczywiście za 10 zł jest przedłużenie na 3 miechy na rozmowy wychodzące. Jedyne co mi się w nich nie podoba to seksistowskie reklamy. :P
siwy346 [ addicted to music ]
pozwolę sobie na oftop i zadam pytanie czy operatorem mobilking'u nie jest czasem CenterNET
zekke [ Generaďż˝ ]
hmm chyba przetestuje mobilkinga, 3 miesiace wychodzacych i 6 przychodzacych za 10 zl to calkiem niezla oferta biorac pod uwage to na czym mi zalezy. Do tego takie same kwoty do wszystkich sieci + jednosekundowe naliczanie.
jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
siwy346,
Nie, centernet jeszcze nie wystartowal.
Mobilking dziala po erze.