
Adamus [ Gladiator ]
Błąd przy poprawianiu wątka "&"
Juz parę razy miałem to zgłosić, ale człowiek w pewnym wieku ma pamięć dobra, ale krótką :-P
Otóż w przypadku edycji watka, jeżeli w tytule występuje znak "&", to automatycznie za nim pojawiają się inne znaki i wygląda to tak: "&". W przypadku jak sie ma abonament, nie jest to problem, ale w innym przypadku jak sie człowiek za późno zorientuje, to kicha.
Hehe z innymi znakami jet podobnie :-P Oto co sie zrobiło - "&" - jak zedytowałem watek, który miał w tytule " "&" "