niczyj [ Pretorianin ]
Czy wielkanoc to tylko poniedziałek wolny? (oprócz sob i niedz)
jw....
Promyk [ moonshine ]
w szkole, pracy urzędzie czy jak? sprecyzuj....
Windows XP 16 [ Burnout Master ]
W szkołach jeszcze czwartek i piątek.

cycu2003 [ Legend ]
a jak ktos ma dobrze to jeszcze od pon. do srody rekolekcje