GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Radio i TV internetowe - pytanie

03.03.2008
00:35
[1]

Dayton [ Senator ]

Radio i TV internetowe - pytanie

Hej


Chcialbym zapytac jakiego softu uzywacie i co jest godne polecenia do korzystania z tv i radia netowego ? Jako ze do radia uzywam standardowego windows media playera i jego bazy stacji, i nawet nawet musze powiedziec ze wystarcza, ale nie obrazilbym sie na cos lepszego, o tyle z TV wogole posucha i nie wiem czy jakas tv z prawdziwego zdarenia wogole jest ? Nie zalezy mi na filmach i innych pierdach, chcialbym jakies mtv, vive i program z newsami + opcjonalnie cos ciekawego i nie mam tu na mysli czegos jak tvfly gdzi jest baza teledyskow i leci wszystko losowo w kolko na okraglo, tylko normalny tv ale przez neta. Moze jest ktos, kto ma cos ciekawego do powiedzenia w tym temacie ?

03.03.2008
17:28
[2]

Dayton [ Senator ]

óp

03.03.2008
17:30
[3]

Volk [ Legend ]

radio

www.shoutcast.com

transmisje sportowe - program Sopcast

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.