GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

perfumeria.pl i iperfumy.pl kupował tam ktoś ?

02.03.2008
23:03
smile
[1]

coolerek-89 [ aka Cooler ]

perfumeria.pl i iperfumy.pl kupował tam ktoś ?

Jak w temacie. Korzystał ktoś z tych internetowych perfumerii?

02.03.2008
23:07
[2]

Grucha [ Generaďż˝ ]

Kupowałem w pedet.pl

Beż zastrzeżeń.

02.03.2008
23:15
[3]

coolerek-89 [ aka Cooler ]

A ten pedet to z tego co widze perfumeria.pl :)

Ktos jeszcze mi coś o nich powie ? :)

02.03.2008
23:17
[4]

Grucha [ Generaďż˝ ]

Ale jakich informacji szukasz ?

Sprzedają oryginalne perfumy itd - to chyba najważniejsze ?

02.03.2008
23:21
[5]

coolerek-89 [ aka Cooler ]

No właśnie o to mi głównie chodzi :)

A po za tym szybkośc przesyłki, obsługa itp

02.03.2008
23:39
[6]

Łyczek [ Legend ]

Nie wiem jak te perfumerie które wymieniłeś ale firma nie zawiodła mnie ani razu :)

03.03.2008
16:02
[7]

coolerek-89 [ aka Cooler ]

łup^

03.03.2008
17:57
[8]

Rezor [ broken_thoughts ]

Na poczatku roku kupowałem na perfumeria.pl Davidoffa za 120 i wszystko w jak najwiekszym porzadku.
Z wysyłka tez nie było problemów.
Jestem zadowolony z transakcji.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.