GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Śpiewające dzieci w utworach muzycznych

02.03.2008
22:37
[1]

Maciejevsky [ Pretorianin ]

Śpiewające dzieci w utworach muzycznych

Znacie jakieś piosenki, gdzie w refrenie śpiewają dzieci?

np jak:
Sandra - All You Zombies


Pink Floyd - Another Brick In The Wall


tylko nie Arka Noego :P

02.03.2008
22:39
[2]

kurzew [ The Road Warrior ]


Jay-Z Hard knock life

02.03.2008
22:40
[3]

nutkaaa [ Panna B. ]

Eminem - Like Toys Soldiers

02.03.2008
22:40
[4]

blazerx [ ]

02.03.2008
22:44
smile
[5]

Bobuch [ Mniejsze Zło ]



2Pac - My block

02.03.2008
22:47
[6]

Maciejevsky [ Pretorianin ]

dz, a polskie? :)

02.03.2008
22:49
[7]

Lilus [ Feline da Housecat ]

Mleko - "Kto dogoni psa"


02.03.2008
22:53
[8]

PatriciusG [ pink floyd ]

nie wiem jak to było na końcu P.O.D. - Youth of the Nation - czy to plain people czy to też dzieci były...

02.03.2008
22:54
[9]

Kurdt [ Legend ]

Gerard McMann - Cry Little Sister
Martika - Toy Soldiers -
Nelly Furtato - Afraid

Tak na szybko, bez kopania w iTunes.

02.03.2008
22:55
[10]

CHESTER80 [ I love games ]

Z klipu wynika że młodzież, ale piosenka super.

02.03.2008
23:06
smile
[11]

Maciejevsky [ Pretorianin ]

Kid Rock - Devil Without a Cause


ostatnia zwrotka młodego wymiata :)

02.03.2008
23:49
[12]

leszo [ I Can't Dance ]



RHCP "Aeroplane"

02.03.2008
23:55
[13]

mariaczi [ Alone ]

Klasyka :)

Baby Lily :D

aj chodzi o refren :) Whatever

02.03.2008
23:57
[14]

Y0D4 [ Pretorianin ]

UDO - They Want War

03.03.2008
00:24
[15]

Ralion [ Deva ]

Co wy wiecie o zabijaniu :-)

Absolutna klasyka and must be on impreza:

dziecko + wymiatanie = Clawfinger - Do What I Say

03.03.2008
00:32
smile
[16]

Ralion [ Deva ]

mariaczi --> dzięki

03.03.2008
01:08
[17]

Paul12 [ Buja ]

O.s.t.r. - jestem tylko dzieckiem

co prawda jako drugi głos w tle, ale efekt bardzo fajny

03.03.2008
02:55
[18]

SnT [ U R ]

- Sepultura - Refuse Resist [live!]

[perkusja !!!!!!]

---

- Fisz - Moje Piórko

03.03.2008
03:00
smile
[19]

WolverineX [ Legend ]



masakra,
duzo tego,
ale sam chciales,

03.03.2008
04:13
smile
[20]

fu-gee-la [ WOLF Regrav. ]

refren "Welcome Back", Mase.

03.03.2008
07:57
smile
[21]

Maciejevsky [ Pretorianin ]

WolverineX - post [1] tylko nie Arka Noego :P
nie chciałem :D

03.03.2008
08:06
smile
[22]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

Chciałes polskie ;D




I na deser 7 filmików ;D

03.03.2008
08:17
[23]

Maciejevsky [ Pretorianin ]

Jak dla mnie absolutny hit ;)

Z reklamy Xbox - Halo3

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.