GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

X-box 360 a internet ! HELP

02.03.2008
21:24
smile
[1]

swatmaniak [ Antyterrorysta ]

X-box 360 a internet ! HELP

Posiadam X-box 360 i chciałbym założyć neta na nim a nie wiem co mam zrobić ;/ jedyne co wiem to tylko to że musze zakupić karte X-box Live Gold i założyć konto a co przed tym trzeba zrobić ? Czy jeśli posiadam w domu tylko jeden modem to wystarczy czy musze zakupić następny ?

02.03.2008
21:25
[2]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

Trzeba doprowadzić internet do iksboksa.

Jaki masz modem? na usb?

02.03.2008
21:28
[3]

swatmaniak [ Antyterrorysta ]

Nie

02.03.2008
21:29
[4]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

kto jest twoim dostawca internetu?

02.03.2008
21:32
smile
[5]

swatmaniak [ Antyterrorysta ]

Pobliska sieć kablowa

02.03.2008
21:34
[6]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

to wyciagnij wtyczke rj45 z pc, wloz ja do klocka i sprobuj sie polaczyc do xbox live.

02.03.2008
21:36
smile
[7]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

musisz doprowadzic internet kabelkiem Ethernet (wydaje mi sie ze dodawali go do X360, a jak nie to napewno do modemu) z modemu do konsoli

02.03.2008
21:38
smile
[8]

swatmaniak [ Antyterrorysta ]

MMaaZZii1155----> w modemie zostało mi jedno puste wejście i czy ten kabel z Xa włożyć w to miejsce i podlączyć do konsolki ?

02.03.2008
22:03
smile
[9]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

jezeli pasuje to czemu nie :P
a masz mozliwosc zrobienia fotki tego pustego wejscia ?? (ewentualnie czy kabel Ethernet wchodzi w to wejscie ??)

02.03.2008
22:28
smile
[10]

swatmaniak [ Antyterrorysta ]

Niestety nie :( chyba żebym jutro wrzucił

02.03.2008
22:47
smile
[11]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

jakos nie moge skumac Twojego statniego posta :P mowisz o fotce tak??

posiadasz kabel Ethernet??
czy jest to wejscie RJ45?? (czyli czy wchodzi do niego kabel Ethernet/RJ45) ??
zamiast fotki wolnego portu mozesz podac nazwe (firme i model) swojego modemu oraz opis ktore wejscie jest wolne :)

03.03.2008
19:34
[12]

swatmaniak [ Antyterrorysta ]

Modeli dokładnie nie znam ale jest to modem firmy Samsung a wolne wejscie to wejscie USB

03.03.2008
19:42
smile
[13]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

yhym... a pozostałe wejscia (te zajete) to ??

czym laczysz modem z komputerem ??
> kabelkiem bezposrednim z modemu do kompa czy kabelkiem to routera a ten bezprzewodowo do kompa??
> jezeli łaczysz bezposrednio to kablem podlaczonym jakim wejsciem ?? jezeli Ethernet to czy prostym rozwiazaniem byloby podlaczenie kompa z modemem za pomoca USB, a Xbox'a z modemem za pomoca RJ45 (Ethernet)

03.03.2008
19:59
[14]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

tez miałem takie problem tylko, ja podłączyłem konsole do xboox i zamiast odłączyć wtyk od kompa i podłączyć do xbox to ja odłączyłem od routera i wsadziłem do kompa LoL i cały dzień sie dziwiłem dlaczego nie mogę sie połączyć z Live hahahah:D

a u ciebie hmm
jeśli nie masz takiego kabla to na allegro są

wtedy podłączasz ten kabel do pustego gniazda w routerze no i drugi koniec do xbo'a:))
a jaka masz prędkość neta??

03.03.2008
21:14
[15]

Kaczorowy [ Generaďż˝ ]

swatmaniak --> Najprościej i najszybciej, jest skombinować kabel sieciowy, włożyć go w kartę sieciową na płycie głównej o ile masz tam np. dwie (w wielu modelach płyt są właśnie dwie sieciówki, a jak nie to kupujesz), a drugi koniec do konsoli, włączyć udostępnianie netu w systemie i to wszystko. To rozwiązanie jest o wiele lepsze, bo jednocześnie masz net w pececie i w konsoli i można korzystać równolegle z dwóch urządzeń.

05.03.2008
20:58
[16]

swatmaniak [ Antyterrorysta ]

Jutro będe próbował podlączać :) a mam jeszcze pytanko, czy jest zagrożenie że do konsoli dostanie sie wirus ?

05.03.2008
20:59
[17]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

Nie ma.

06.03.2008
18:48
smile
[18]

swatmaniak [ Antyterrorysta ]

Witam wszystkich ! dzisiaj próbowałem podłączyć ale niestety coś jest nie tak z IP kabelek włożyłem do konsolki i w modemie do wejścia "Ethernet" czy prawidłowo zrobiłem ? nie wiem co jeszcze zrobic ;(

06.03.2008
18:54
[19]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

W pc wejdź do panelu sterowania>polaczenia sieciowe>kliknij prawym guzikiem na polaczeniu, wybierz wlasciwosci>tcp/ip>wlasciwosci i przepisz ip, brame, maske, dnsy do xboksa.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.