GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Samsung SGH-X530

02.03.2008
20:54
smile
[1]

|LoW|Snajper [ Senator ]

Samsung SGH-X530

Witam.
Moja mama kupila sobie telefon Samsung SGH-X530 wszystko dziala itp. Tylko jak mama chce wyslac mms albo IRDA cos przeslac albo jej ktos przesyla to jak mms to pisze ze za duza wielkosc pliku a jak IRDA to tak samo. O co biega ? Patrzylem pamiec i pisze ze jest wolne 500kb.

04.03.2008
19:12
[2]

artu1991 [ Centurion ]

Kupila nowy czy uzywany jak uzywany to zapewne wina softu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.