GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Kompem !!!

02.03.2008
20:49
smile
[1]

TheAnswer [ Quetzal ]

Problem z Kompem !!!

Kolega ma taki problem.. Przy swoim komputerze przy zasilaczu ma taki przełącznik do zmiany napięcia płynączego prądu z 220 na 115, no i właśnie przestawił ten przełącznik jak komp pracował, poszły iskry, korki się wyłaczyły w mieszkaniu. Komputer się nie uruchamia.
I teraz moje pytanie
Sądzicie że cały komputer jest do wyrzucenia ? czy może tylko zasilacz się spalił ??
Piszcie co sądzicie

02.03.2008
20:51
[2]

Narmo [ nikt ]

Pożyczasz inny zasilacz, podpinasz i sprawdzasz. Będziesz wiedział co i jak. Ale gratuluję pomysłu. Trzeba to pokazać panu z tego wątka:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7472353&N=1

02.03.2008
21:03
smile
[3]

Cokole_obecny [ Pretorianin ]

zależy jaki to zasilacz bo te lepsze maja zabezpieczenia

02.03.2008
21:05
[4]

TheAnswer [ Quetzal ]

To jest ( a raczej był :P) komputer firmy Compaq dośc stary procek 933Mhz i 256ramu.
Z podpięciem zasilacza mamy problem bo komputer nie jest to standardowy komp tylko taki biurowy jakby to powiedzieć jest szerszy niż wyższy :p i normalny zasilacz nie pasuje

02.03.2008
21:20
[5]

TheAnswer [ Quetzal ]

up

02.03.2008
21:52
[6]

xywex [ mlask mlask! ]

Czego jeszcze potrzebujesz? Odpowiedź masz jednoznaczną - podpinasz sprawny zasilacz i sprawdzasz, czy komputer działa. Jeśli jest zasilacz niestandardowy, to podpinasz zasilacz któy będzie pasował (AT?!) i sprawdzasz. Ewentualnie przekładasz po jednym podzespoły do drugiego komputera i sprawdzasz czy działają.

03.03.2008
19:55
[7]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Najpierw podłącz inny zasilacz.Miałem taki problem idiotyczny gdyż po burzy spalił się zasilacz a ja myślałem że komputer i kupiłem nowy.Ale i tak lepszy a zzasilacz dostałem gartis.Widzisz kto nie sprawdza roboi z siebie pośmiewisko.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.