
123el [ Pretorianin ]
Kultowe nawalanki.
Jakiś czas temu przeszedłem Golden Axe. Zna ktoś jeszcze jakieś na prawdę dobre chodzone nawalanki z tamtych czasów?
Lincoln01 [ Pretorianin ]
Gorky 02
wielebny_666 [ Generaďż˝ ]
Z chodzonych to tylko Franko pamietam.

qLa [ MPO Proud Member ]
Cadillac and Dinosaurus ( czy siakos tak )
Punisher
Alien vs Predator
Final Fight
Franko i Doman :D
W sumie nawet nie pamietam 90% tytulow, multum tego jest pod rozne emulatory typu NeoGeo, Mame32, Callus.
HumanGhost [ Senator ]
Urban Chaos była fajna.
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Violent Storm pozamiatal wszystkich :P Do tego jeszcze podane przez qle i dodam na koniec Knights of the round :)
sajlentbob [ Vetus Fungus ]
z chodzonych to tylko mame32 i Double Dragon