GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kultowe nawalanki.

02.03.2008
20:33
smile
[1]

123el [ Pretorianin ]

Kultowe nawalanki.

Jakiś czas temu przeszedłem Golden Axe. Zna ktoś jeszcze jakieś na prawdę dobre chodzone nawalanki z tamtych czasów?

03.03.2008
11:22
[2]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Gorky 02

03.03.2008
11:28
[3]

wielebny_666 [ Generaďż˝ ]

Z chodzonych to tylko Franko pamietam.

03.03.2008
11:30
smile
[4]

qLa [ MPO Proud Member ]

Cadillac and Dinosaurus ( czy siakos tak )
Punisher
Alien vs Predator
Final Fight
Franko i Doman :D

W sumie nawet nie pamietam 90% tytulow, multum tego jest pod rozne emulatory typu NeoGeo, Mame32, Callus.

03.03.2008
12:37
[5]

HumanGhost [ Senator ]

Urban Chaos była fajna.

03.03.2008
12:48
[6]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Violent Storm pozamiatal wszystkich :P Do tego jeszcze podane przez qle i dodam na koniec Knights of the round :)

03.03.2008
13:09
[7]

sajlentbob [ Vetus Fungus ]

z chodzonych to tylko mame32 i Double Dragon

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.