GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam gry

02.03.2008
20:21
smile
[1]

ziomalekos [ Centurion ]

Szukam gry

Szukam gry z widokiem takim jak w Max Paynie tylko że z mieczami, walka wręcz itp. Podawajcie tytuły jakie wam sie spodobały i takie jakie pójdą na moim kompie:

AMD Sempron 3000+ 1.81 GHz
512 MB RAM
Mikroukład graficzny ASUS Extreme AX550 Series
Rozmiar pamięci 512 MB

Z Góry Dziękuje

02.03.2008
20:22
[2]

Eckity [ Konsul ]

za dużo to nie pociągnie...

02.03.2008
20:24
[3]

qwe004 [ Chor��y ]

Może Knigst of Temple 2 ??

Być może jest literówka ;-)

02.03.2008
20:24
[4]

swatmaniak [ Antyterrorysta ]

hm... w sumie to Fable :) może nie aż tak podobny ale z mieczykiem latasz i zabijasz :) jak byś miał lepszego PC to zagrałbyś se w Assasina :) niestety również jak ja na PC jak narazie nie zagramy :(

02.03.2008
20:24
[5]

ppaatt1 [ Trekker ]

ee Joanna D`arc??

02.03.2008
20:26
[6]

qaq [ CCCP ]

Prince of Persia?
może jeszcze
Devil May Cry 3
Onimusha 3

ale nie wiem czy ci pójdzie

02.03.2008
20:42
[7]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Onimusha 3, ewentualnie seria prince of Persia, ale jedynie jeśli podobają ci się zręcznościówki tego typu.

02.03.2008
20:49
[8]

ziomalekos [ Centurion ]

Wiekszosc gier grałem z tych co nie grałem najbardziej podoba mi sie Devil May Cry 3 ale słyszałem że bez pada z analogami grac sie nie da wiec se odpuszcze no i jeszcze moga byc gry takie jak Matrix. Jeszcze raz dzięki

02.03.2008
20:50
[9]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

No właśnie, Enter the Matrix też może się nadać, ale tam też walczy się bronią palną i nie ma mieczy.

02.03.2008
20:52
smile
[10]

Pan P. [ Generaďż˝ ]

Severance: Blade of Darkness. Cholernie ciężko to dostać, ale warto. Bardzo niedoceniona gra, mimo że świetna w każdym calu.

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=33

02.03.2008
21:00
[11]

dj_janasek [ Cesarz ]

Prince of Persia

02.03.2008
21:34
[12]

ziomalekos [ Centurion ]

A tak ogólnie to która gra lepsze Enter The Matrix czy Path Of Neo

02.03.2008
21:37
[13]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Raczej po równo, ale lepiej kupić Enter the Matrix. Masz teraz za 10 zł w Extra Klasyce, a Path Of Neo nie ma w sklpach (bynajmniej ja nigdzie nie widziałem)

02.03.2008
21:44
[14]

ziomalekos [ Centurion ]

A jeszcze cos grał ktoś w Devil May Cry 3 albo Onimusha 3 bez pada?? I czy idzie grac padem bez analogów

02.03.2008
21:55
[15]

LAJTUS [ Pretorianin ]

A może tak seria gier Gothic?

03.03.2008
07:57
[16]

egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]

Prince of Persia Warrior Withn ;] Ruszy napewno a gra jest spaniała

03.03.2008
09:07
smile
[17]

.:Jj:. [ The Force ]

Szukam gry z widokiem takim jak w Max Paynie tylko że z mieczami, walka wręcz itp.


SWAT 4 jest dobre.

F22 Raptor też jest dobry, i co z tego?

03.03.2008
09:48
[18]

ReyMysterio [ Legionista ]

S.W.A.T 4 I F.E.A.R. co do f.e.a.r. myślałem że mi nie pójdzie (mam taki sam procesor,ram i karte gf 6600 ) ale na średnich chodzi ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.