
neckali15 [ Legionista ]
Komputer do 3000zł.
Witam.
Mam zamiar kupić nowy komputer.
Co powiedzie na ten sprzęt?
Płyta Główna:Gigabyte GA-MA790X-DS4 401zł
Procesor:Intel Core2 Duo E8200 2,66GHz (S775) Tray 637zł
Pamięć RAM: Kingston HyperX DDR2 2GB 800MHz CL5 258zł
Karta Graficzna: GeForce 8800 GT Gigabyte 512MB TV & 2x DVI (PCI-E) Zalman 755zł
Napęd Optyczny: LG GSA-H22L 151zł
Obudowa: CoolerMaster Elite 330 Black-Silver 132zł
Dysk Twardy: Seagate ST3250620SV Sata 300 250GB 265zł
System Operacyjny: Microsoft Windows XP Home PL SP2b OEM (1`pak) 283zł
Zasilacz: Procomp Silent Box P4 PPFC 450W 73zł
Cena: 2955zł
s1ntex [ Generaďż˝ ]
Mhm, mam nadzieję, że dobrze Ci się powiedzie.

jewbacca [ Junior ]
no wypas, brawo !
koziolekl [ Generaďż˝ ]
Przede wszystkim zmień zasilać na lepszy. I nie chodzi o waty, a o firmę
Send1N [ Konsul ]
tak zasilacz chieftec 450 W za 167 ZL ! i masz gwarancje ze ci komp nie padnie a z takim tanim zasilaczem jakims NONAME to lepiej nie bo moze spalic
Send1N [ Konsul ]
a karta lepiej Galaxy 8800GT 512 MB / 256 BIT za 680 ZL i jakie takty ma !
Valem [ Generaďż˝ ]
dobry wybor i w cenie sie zmiesciles
EG2006_43107114 [ Senator ]
Weź Vistę. Na takim komputerze nie będziesz miał z nią problemów.
TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]
Zasilacz jest tragiczny, pamięć słaba, a płyty Gigabyte bym nie brał. Reszta ok.
Płyta MSI P35 Neo2-FIR - 324 zł
Pamięć DDR2 2x1GB PC6400 800MHz OCZ Platinum rev.2 CL4 OCZ2P800R22GK - 160 zł
Zasilacz Chieftec GPS-450AA-101A 450W 120mm - 155 zł
albo
Zasilacz Amacrox Warrior 500W AX500-PNF - 210 zł
Na zasilaczu nie warto oszczędzać.
PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]
To samo co DonPedro.
Przede wszystkim zasilacz!!
I grafikę zmienił bym na 8800GTS 512MB.
Send1N [ Konsul ]
na GTS mu nie starczy po za tym z tego co czytalem to GT ma wiecej potokow od GTSA i w przypadku galaxy 8800GT z taktami 700/2100 jest wieksza wydajnosc a duzo nizsza cena
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
Tak, ale do kosztów Galaxy 8800 GT dołóżcie koszty dodatkowego chłodzenia, bo podobno buczy jak odkurzacz :) Galaxy Coolermaster Heatpipie jest bardzo dobre, tyle, że już praktycznie nie dostępne :(
Send1N [ Konsul ]
najlepszy jest Zalman tak jak ja mam i byl w standardzie z radiatorkami na pamieciach to 8800 mysle ze powinno cos w tym stylu miec moze to nie prawda ze buczy
H1s [ Legionista ]
@Send1N 8800 512 GTS Ma więcej potoków niż 8800GT stary GTS640 ma ich mniej.
Lincoln01 [ Pretorianin ]
Bierz najlepszy jaki będzie w sklepie za 3000 zł.
.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]
do autora: ta płyta główna nie bedzie pasowac do tego procesora. ona jest na calkiem inny socket.
MasterDD [ :-D ]
Zmienilbym pare rzeczy na :
plyta - Asus P5K
pamiec - DDR2 2048MB 800MHz OCZ Platinum rev 2.0 (2x1024MB, DualDDR2, CL4)
zasilacz - 450W Chieftec GPS-450AA-101A (Fan 120mm)
Zamiast Winshita wzialbym lepsza grafe albo dorzucil 2 GB pamieci, ew. dysk 500 GB :)

kibs007 [ Legionista ]
bjerz jak najlebszy za 3000 zł
Mr.Kalgan [ Gold Dragon ]
Patrz PrzemoDZ i Don Pedro !!!!
Nic dodać