GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Komputer do 3000zł.

02.03.2008
20:00
smile
[1]

neckali15 [ Legionista ]

Komputer do 3000zł.

Witam.
Mam zamiar kupić nowy komputer.
Co powiedzie na ten sprzęt?

Płyta Główna:Gigabyte GA-MA790X-DS4 401zł
Procesor:Intel Core2 Duo E8200 2,66GHz (S775) Tray 637zł
Pamięć RAM: Kingston HyperX DDR2 2GB 800MHz CL5 258zł
Karta Graficzna: GeForce 8800 GT Gigabyte 512MB TV & 2x DVI (PCI-E) Zalman 755zł
Napęd Optyczny: LG GSA-H22L 151zł
Obudowa: CoolerMaster Elite 330 Black-Silver 132zł
Dysk Twardy: Seagate ST3250620SV Sata 300 250GB 265zł
System Operacyjny: Microsoft Windows XP Home PL SP2b OEM (1`pak) 283zł
Zasilacz: Procomp Silent Box P4 PPFC 450W 73zł
Cena: 2955zł

02.03.2008
20:02
[2]

s1ntex [ Generaďż˝ ]

Mhm, mam nadzieję, że dobrze Ci się powiedzie.

02.03.2008
20:03
smile
[3]

jewbacca [ Junior ]

no wypas, brawo !

02.03.2008
20:03
[4]

koziolekl [ Generaďż˝ ]

Przede wszystkim zmień zasilać na lepszy. I nie chodzi o waty, a o firmę

02.03.2008
20:10
[5]

Send1N [ Konsul ]

tak zasilacz chieftec 450 W za 167 ZL ! i masz gwarancje ze ci komp nie padnie a z takim tanim zasilaczem jakims NONAME to lepiej nie bo moze spalic

02.03.2008
20:11
[6]

Send1N [ Konsul ]

a karta lepiej Galaxy 8800GT 512 MB / 256 BIT za 680 ZL i jakie takty ma !

02.03.2008
20:12
[7]

Valem [ Generaďż˝ ]

dobry wybor i w cenie sie zmiesciles

02.03.2008
20:12
[8]

EG2006_43107114 [ Senator ]

Weź Vistę. Na takim komputerze nie będziesz miał z nią problemów.

02.03.2008
20:13
[9]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

Zasilacz jest tragiczny, pamięć słaba, a płyty Gigabyte bym nie brał. Reszta ok.

Płyta MSI P35 Neo2-FIR - 324 zł
Pamięć DDR2 2x1GB PC6400 800MHz OCZ Platinum rev.2 CL4 OCZ2P800R22GK - 160 zł
Zasilacz Chieftec GPS-450AA-101A 450W 120mm - 155 zł
albo
Zasilacz Amacrox Warrior 500W AX500-PNF - 210 zł

Na zasilaczu nie warto oszczędzać.

02.03.2008
21:56
[10]

PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]

To samo co DonPedro.
Przede wszystkim zasilacz!!

I grafikę zmienił bym na 8800GTS 512MB.

02.03.2008
22:00
[11]

Send1N [ Konsul ]

na GTS mu nie starczy po za tym z tego co czytalem to GT ma wiecej potokow od GTSA i w przypadku galaxy 8800GT z taktami 700/2100 jest wieksza wydajnosc a duzo nizsza cena

02.03.2008
22:09
[12]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Tak, ale do kosztów Galaxy 8800 GT dołóżcie koszty dodatkowego chłodzenia, bo podobno buczy jak odkurzacz :) Galaxy Coolermaster Heatpipie jest bardzo dobre, tyle, że już praktycznie nie dostępne :(

02.03.2008
22:16
[13]

Send1N [ Konsul ]

najlepszy jest Zalman tak jak ja mam i byl w standardzie z radiatorkami na pamieciach to 8800 mysle ze powinno cos w tym stylu miec moze to nie prawda ze buczy

02.03.2008
22:29
[14]

H1s [ Legionista ]

@Send1N 8800 512 GTS Ma więcej potoków niż 8800GT stary GTS640 ma ich mniej.

03.03.2008
11:39
[15]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Bierz najlepszy jaki będzie w sklepie za 3000 zł.

03.03.2008
11:59
[16]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

do autora: ta płyta główna nie bedzie pasowac do tego procesora. ona jest na calkiem inny socket.

03.03.2008
12:53
[17]

MasterDD [ :-D ]

Zmienilbym pare rzeczy na :

plyta - Asus P5K
pamiec - DDR2 2048MB 800MHz OCZ Platinum rev 2.0 (2x1024MB, DualDDR2, CL4)
zasilacz - 450W Chieftec GPS-450AA-101A (Fan 120mm)

Zamiast Winshita wzialbym lepsza grafe albo dorzucil 2 GB pamieci, ew. dysk 500 GB :)

03.03.2008
12:55
smile
[18]

kibs007 [ Legionista ]

bjerz jak najlebszy za 3000 zł

03.03.2008
13:05
[19]

Mr.Kalgan [ Gold Dragon ]

Patrz PrzemoDZ i Don Pedro !!!!

Nic dodać

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.