GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaką gre wybrać !?

02.03.2008
20:00
smile
[1]

swatmaniak [ Antyterrorysta ]

Jaką gre wybrać !?

Witam ! Mam mały dylemat, otóż mam 100 zł i chce zakupić sobie jakąś gre na X-box 360 i nie wiem jaką :( pomóżcie ! może być używana ale w stanie idealnym
Tych tytułów nie podawajcie bo już posiadam te gry :
-PGR3
-GoW
-GRAW
-R6:Vegas
prosze podawać linki do akukcji ! tylko i wyłącznie na allegro

02.03.2008
20:02
smile
[2]

Valem [ Generaďż˝ ]

moze fife

02.03.2008
20:05
smile
[3]

swatmaniak [ Antyterrorysta ]

Sportowymi raczej nie jestem zainteresowany ;/ za szybko sie nudzą ;/

02.03.2008
20:07
smile
[4]

Valem [ Generaďż˝ ]

no to nfs pro street

02.03.2008
20:09
smile
[5]

swatmaniak [ Antyterrorysta ]

podaj może link ! nie widzisz co napisałem (up)

02.03.2008
20:10
[6]

Mati_96 [ Pretorianin ]

PGR4

02.03.2008
20:10
smile
[7]

Azerath [ Konsul ]

Kan & Lynch. Gra jest genialna -polecam.

02.03.2008
20:11
smile
[8]

Valem [ Generaďż˝ ]

nfs to wyscigi przeciez

02.03.2008
20:13
[9]

swatmaniak [ Antyterrorysta ]

Valem---> chodzi o podanie linku aukcji z grą !!
Azerath---> nom ciekawa propozycja tylko jak bys mógł jeszcze podać link z aukcją to bym był happ'y :)

02.03.2008
20:16
smile
[10]

-=Esiu=- [ Everybody lies ]

a tak trudno wejść na allegro i samemu poszukać???

Może to:










Edit.

Najbardziej polecał bym Ci tą:


02.03.2008
20:16
smile
[11]

Valem [ Generaďż˝ ]

tu masz burnout paradise tylko troche przekracza twoj budzet

03.03.2008
12:50
[12]

Valem [ Generaďż˝ ]

zdecydowales sie??

03.03.2008
12:53
smile
[13]

-=Esiu=- [ Everybody lies ]

sam nawet chciałbym wiedzieć czy któraś z podanych przeze mnie gier mu odpowiada...

03.03.2008
13:29
[14]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

tak ja mogę ci polecić BUrnout Paradise:)) sam niedawno miałem dylemat jaka grę kupić i sie zdecydowałem właśnie na nią;] jak chcesz poczekaj to ci odsprzedam:P na allegro dostaniesz za 100zł w zastępczym pudełku;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.