
swatmaniak [ Antyterrorysta ]
Jaką gre wybrać !?
Witam ! Mam mały dylemat, otóż mam 100 zł i chce zakupić sobie jakąś gre na X-box 360 i nie wiem jaką :( pomóżcie ! może być używana ale w stanie idealnym
Tych tytułów nie podawajcie bo już posiadam te gry :
-PGR3
-GoW
-GRAW
-R6:Vegas
prosze podawać linki do akukcji ! tylko i wyłącznie na allegro

Valem [ Generaďż˝ ]
moze fife

swatmaniak [ Antyterrorysta ]
Sportowymi raczej nie jestem zainteresowany ;/ za szybko sie nudzą ;/

Valem [ Generaďż˝ ]
no to nfs pro street

swatmaniak [ Antyterrorysta ]
podaj może link ! nie widzisz co napisałem (up)
Mati_96 [ Pretorianin ]
PGR4

Azerath [ Konsul ]
Kan & Lynch. Gra jest genialna -polecam.

Valem [ Generaďż˝ ]
nfs to wyscigi przeciez
swatmaniak [ Antyterrorysta ]
Valem---> chodzi o podanie linku aukcji z grą !!
Azerath---> nom ciekawa propozycja tylko jak bys mógł jeszcze podać link z aukcją to bym był happ'y :)

-=Esiu=- [ Everybody lies ]
a tak trudno wejść na allegro i samemu poszukać???
Może to:
Edit.
Najbardziej polecał bym Ci tą:

Valem [ Generaďż˝ ]
tu masz burnout paradise tylko troche przekracza twoj budzet
Valem [ Generaďż˝ ]
zdecydowales sie??

-=Esiu=- [ Everybody lies ]
sam nawet chciałbym wiedzieć czy któraś z podanych przeze mnie gier mu odpowiada...
domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]
tak ja mogę ci polecić BUrnout Paradise:)) sam niedawno miałem dylemat jaka grę kupić i sie zdecydowałem właśnie na nią;] jak chcesz poczekaj to ci odsprzedam:P na allegro dostaniesz za 100zł w zastępczym pudełku;]