GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kolorystyka odtwarzanych filmów - problem

02.03.2008
19:02
smile
[1]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Kolorystyka odtwarzanych filmów - problem

Witam,

wczoraj znienacka odtwarzane filmy idą w bardzo słabej jakości kolorach. Tzn idą wyblakłe, połowicznie czarnobiałe.... (screeen - ten Challenger jest idealnie biały na filmie). Co może być przyczyną? Kodeków nie ruszałem od dawien dawna...
Stało się to nagle...


Kolorystyka odtwarzanych filmów - problem - legrooch
02.03.2008
19:05
[2]

Grucha [ Generaďż˝ ]

Może zainstalowałeś ostatnio jakiś program/grę ?

02.03.2008
19:09
[3]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Grucha ==> Nieważne. Żona przez przypadek zaznaczyła w driverach (włączała DualScreen na TV) zarządzanie paletą przez nVidia :)

EOT

02.03.2008
19:13
[4]

mirencjum [ operator kursora ]

Czy żona zostanie ukarana?

02.03.2008
19:15
smile
[5]

Grucha [ Generaďż˝ ]

Nioch nioch, nioch ;)

Ja swojej ukochanej małżonce musiałem kupić osobnego kompa - teraz mam święty spokój ;)

02.03.2008
19:19
smile
[6]

Narmo [ nikt ]

Może zrobiła to specjalnie? Może budzą się w niej jakieś skłonności sado-maso i chce żebyś ją ukarał? ;]

02.03.2008
19:51
smile
[7]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Pierwszy raz ciepriałem odpalając Vanishing Point. Zamiast podniecenia dół....
Za karę robi kolację :] Piwka też kupiła :]

Pozdrowienia od Kamieni Shankary Dr.Jones'a :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.