
legrooch [ MPO Squad Member ]
Kolorystyka odtwarzanych filmów - problem
Witam,
wczoraj znienacka odtwarzane filmy idą w bardzo słabej jakości kolorach. Tzn idą wyblakłe, połowicznie czarnobiałe.... (screeen - ten Challenger jest idealnie biały na filmie). Co może być przyczyną? Kodeków nie ruszałem od dawien dawna...
Stało się to nagle...
Grucha [ Generaďż˝ ]
Może zainstalowałeś ostatnio jakiś program/grę ?
legrooch [ MPO Squad Member ]
Grucha ==> Nieważne. Żona przez przypadek zaznaczyła w driverach (włączała DualScreen na TV) zarządzanie paletą przez nVidia :)
EOT
mirencjum [ operator kursora ]
Czy żona zostanie ukarana?

Grucha [ Generaďż˝ ]
Nioch nioch, nioch ;)
Ja swojej ukochanej małżonce musiałem kupić osobnego kompa - teraz mam święty spokój ;)

Narmo [ nikt ]
Może zrobiła to specjalnie? Może budzą się w niej jakieś skłonności sado-maso i chce żebyś ją ukarał? ;]

legrooch [ MPO Squad Member ]
Pierwszy raz ciepriałem odpalając Vanishing Point. Zamiast podniecenia dół....
Za karę robi kolację :] Piwka też kupiła :]
Pozdrowienia od Kamieni Shankary Dr.Jones'a :)