GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nazwa programu?

02.03.2008
17:16
[1]

Gr4nd [ Pretorianin ]

Nazwa programu?

Hejka.

Mam pytanko, orientuje się ktoś może jakim programem zostały zrobione te filmy:







Będę bardzo wdzięczny za wszelkie rady.


Pozdrawiam.

02.03.2008
18:12
[2]

mycha921 [ Invisible ]

Napewno nie movie makerem z windowsa ;P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.