GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

MP3 4GB- doradźcie w wyborze

02.03.2008
17:08
smile
[1]

Feriner [ Pretorianin ]

MP3 4GB- doradźcie w wyborze

Dotychczas słuchałem muzyki na mojej N95, ale teraz zaczęła mi przeszkadzać za słaba bateria. Do tego muzyka na niej, jest dość cicha[choć jakość świetna]. Szukam zatem MP3 [4gb], która by mi ją zastąpiła. Na razie myślę nad iRiver T60 4GB [], choć nie jestem pewien. Trochę mi się design nie podoba :/ Do tego jestem ciekawy jak wygląda układanie list odtwarzania. Czy da się robić to na PC w miarę wygodny sposób? A może wybrać coś innego? Dodam, że trochę zależy mi na małych gabarytach.

02.03.2008
17:11
[2]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Co powiesz o takim? - Od podanego przez ciebie różnią się tylko diesignem, no i minimalnie ceną.


Z resztą, ile chcesz przeznaczyć na ten odtwarzacz?

02.03.2008
17:13
[3]

ronn [ moralizator ]

2 propozycje :)


02.03.2008
17:16
[4]

Feriner [ Pretorianin ]

Szlag, zapomniałem dodać, że nie zależy mi na odtwarzaniu filmików i zdjęć. Chodzi mi tylko o muzykę :)

Ceny nie mam jakoś z góry narzuconej, chcę wydać tyle ile warto.

02.03.2008
17:27
[5]

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]

Najlepszy:

02.03.2008
17:30
[6]

ronn [ moralizator ]

W takim razie polecam iAudio 7

MP3, OGG, WMA, ASF, FLAC, WAV -> odtwarzane formaty muzyczne

.. a bateria trzyma 60h.

Jakość dzwięku, jak to w Cowonach - bardzo dobra.

5 pasmowy EQ, BBE, Mach3Bass, MP Enhance, 3D Surround, Pan <- ustawienia dzwięku
Moc na wyjściu 52 mW



© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.