
boro [ Senator ]
Za chwile piatek i zblizaja sie swieta...

siurekm [ Strogler ]
Hallo? To już było

TyTuSPL [ Ana Ivanovic Fan ]
Widziałem chyba rok temu, ale ciągle świetne.
Volk [ Senator ]
Bywalo juz tutaj :)

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]
Pierwszy raz widzę, bardzo fajne :P

Janczes [ You'll never walk alone ]
browarek wymiata ^^
COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Używanie wyszukiwarki boli? BYŁO.

RockyX [ Konsul ]
Nie widziałem tego wcześniej. Nawet niezłe! :)
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
Haha, niezłe.
Ileż to trzeba było się namęczyć, żeby takie zrobić.
yazz_aka_maish [ Legend ]
Używanie wyszukiwarki boli? BYŁO.
Komentarz godny internetowego imbecyla z kompleksem forumowym "CoToNieOn", bo to nie "Superman 4" czy "The Rock" aby uscislic zapytanie, gdy kazdy moze nazwac podobny watek wedle wlasnego widzimisie...
EDIT: Osobiscie nie widzialem - fajne :)

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]
Widziałem. Mocne :-)

dexter48 [ Pretorianin ]
było, ale 3 zady i 6kałow ciagle mnie rozwalaja :D
mycha921 [ Invisible ]
Super :) Widać, że sporo się ktoś napracował