GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jaki odtwarzacz mp3/4 posiadacie ?

02.03.2008
16:29
smile
[1]

jewbacca [ Generaďż˝ ]

jaki odtwarzacz mp3/4 posiadacie ?

no właśnie - mój 5-letni creative zen 1 GB ledwo zipie już... :-(

- proszę o krótką ocenę posiadanego ustrojstwa
- nie, nie jestem z urzędu skarbowego
- nie, otrzymane informacje NIE są mi niezbędne do życia ale mnie interesują
- można się polansować sprytną maszyną
- na bazie otrzymanych informacji wybiorę coś sensownego

thank you from the mountains !


jaki odtwarzacz mp3/4 posiadacie ? - jewbacca
02.03.2008
16:31
smile
[2]

Kompo [ Legend ]

iRiver T60 2GB

Świetny, zajebista jakość, nieźle wygląda, łatwy w obsłudze (mały joy kierunkowy, nie muszę wyciągać odtwarzacza z kieszeni, żeby zmieniać piosenki czy głośność). Co prawda czasem mam problem z włączeniem go (pomaga wtedy włożenie i wyjęcie baterii), ale podejrzewam, że to przez to, że drugiego dnia dostał piłką i trochę nim poszastało. ;)

02.03.2008
16:36
smile
[3]

piecupiecu [ Konsul ]

sandisc sansa clip 1GB

- fajne , małe , proste w obsłudze , leciutkie , bardzo ładnie gra , wyświetlacz oled , radio , klips który akurat mi sie przydaje bo jak wychodze biekać to zaczepiam sobie o gume w dresach i nie pałeta mi sie po kieszni :).

moge szczeże polecić dla aktywnych fizycznie jak i dla tych któży chcą za tanio kupić bardzo dobrze grającą mp3-ke

02.03.2008
16:38
[4]

j.a.c.k [ Heroes ]

Sansa Clip - świetna jakość dźwięku za naprawdę niską cenę
poczytaj sobie recenzje


02.03.2008
16:39
[5]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

iRiver H10 Jr 1gb...
wytrzymały (przeżył kilka ciekawych upadków na nartach), mały, dobry wyświetlacz, łatwe w obsłudze oprogramowanie, może działać także jako pendrive, wstrząsoodporny, dobra jakość dźwięku

02.03.2008
16:39
smile
[6]

boro [ Senator ]

Blad...

02.03.2008
16:41
smile
[7]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Nokia N81 8GB.

Poza tym Creative Zen V Plus 2GB, ale wole uzywac Nokii. Co za duzo w kielniach to niezdrowo ;)

02.03.2008
16:42
smile
[8]

SirGoldi [ Gladiator ]

Sansa Clip. Gorąco polecam! :-)

02.03.2008
16:44
[9]

kamil1153 [ Konsul ]

Ipod Nano 3 Gen 4 GB

Fajne cacko choc czasami potrafi mnie niezle wkurzyc. I jakosc dzwieku mogla by byc troszQe lepsza

02.03.2008
16:45
[10]

zarowka [ ]

iPod mini 4gb

02.03.2008
16:49
[11]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

xircoma watki z obrazkiem? :P

Sandisk Sansa m240 1GB
Tani, a dobry. Akumulator 850mah starcza na 20 - 25h grania. Przyciski, sa duze, wyswietlacz tez. Latwo sie przelacza piosenki 'przez kieszen'.

02.03.2008
16:54
[12]

ronn [ moralizator ]

1. Cowon D2 4GB - 9/10
2. Cowon iAudio 6 4GB - 7.5/10
3. iRiver Clix 1 - 6.5/10

02.03.2008
16:57
[13]

j.a.c.k [ Heroes ]

Sandiska M240 używanego mogę ci sprzedać tanio :P

02.03.2008
16:59
[14]

MadaKosnik [ Kocham Polki ]

Sony Ericsson K700i :P Zastępuje mp3 jak i mp4 :P

02.03.2008
16:59
[15]

Rozner99 [ Patrz na mnie suko ]

Posiadam iPoda Nano 3G i bardzo, sobie chwale. Dobry odtwarzacz.

02.03.2008
16:59
[16]

wysiak [ Generaďż˝ ]

Creative Vision:M 30GB. Nie wyobrazam sobie uzywania odtwarzacza z pamiecia mniejsza niz ~10 gb.

Moze jestem bardziej wymagajacy, niz niektorzy.

02.03.2008
17:00
[17]

blazerx [ knowledge is free ]

ipod video 30g

+ nie wyobrazam sobie po co komu 30+ gb

02.03.2008
17:02
smile
[18]

Liquid_one [ Pretorianin ]

nokia 5300 z 2gb karta :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.