
jewbacca [ Generaďż˝ ]
jaki odtwarzacz mp3/4 posiadacie ?
no właśnie - mój 5-letni creative zen 1 GB ledwo zipie już... :-(
- proszę o krótką ocenę posiadanego ustrojstwa
- nie, nie jestem z urzędu skarbowego
- nie, otrzymane informacje NIE są mi niezbędne do życia ale mnie interesują
- można się polansować sprytną maszyną
- na bazie otrzymanych informacji wybiorę coś sensownego
thank you from the mountains !

Kompo [ Legend ]
iRiver T60 2GB
Świetny, zajebista jakość, nieźle wygląda, łatwy w obsłudze (mały joy kierunkowy, nie muszę wyciągać odtwarzacza z kieszeni, żeby zmieniać piosenki czy głośność). Co prawda czasem mam problem z włączeniem go (pomaga wtedy włożenie i wyjęcie baterii), ale podejrzewam, że to przez to, że drugiego dnia dostał piłką i trochę nim poszastało. ;)

piecupiecu [ Konsul ]
sandisc sansa clip 1GB
- fajne , małe , proste w obsłudze , leciutkie , bardzo ładnie gra , wyświetlacz oled , radio , klips który akurat mi sie przydaje bo jak wychodze biekać to zaczepiam sobie o gume w dresach i nie pałeta mi sie po kieszni :).
moge szczeże polecić dla aktywnych fizycznie jak i dla tych któży chcą za tanio kupić bardzo dobrze grającą mp3-ke
j.a.c.k [ Heroes ]
Sansa Clip - świetna jakość dźwięku za naprawdę niską cenę
poczytaj sobie recenzje
The LasT Child [ MPO GoorkA ]
iRiver H10 Jr 1gb...
wytrzymały (przeżył kilka ciekawych upadków na nartach), mały, dobry wyświetlacz, łatwe w obsłudze oprogramowanie, może działać także jako pendrive, wstrząsoodporny, dobra jakość dźwięku

boro [ Senator ]
Blad...

yazz_aka_maish [ Legend ]
Nokia N81 8GB.
Poza tym Creative Zen V Plus 2GB, ale wole uzywac Nokii. Co za duzo w kielniach to niezdrowo ;)

SirGoldi [ Gladiator ]
Sansa Clip. Gorąco polecam! :-)
kamil1153 [ Konsul ]
Ipod Nano 3 Gen 4 GB
Fajne cacko choc czasami potrafi mnie niezle wkurzyc. I jakosc dzwieku mogla by byc troszQe lepsza
zarowka [ ]
iPod mini 4gb
K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
xircoma watki z obrazkiem? :P
Sandisk Sansa m240 1GB
Tani, a dobry. Akumulator 850mah starcza na 20 - 25h grania. Przyciski, sa duze, wyswietlacz tez. Latwo sie przelacza piosenki 'przez kieszen'.
ronn [ moralizator ]
1. Cowon D2 4GB - 9/10
2. Cowon iAudio 6 4GB - 7.5/10
3. iRiver Clix 1 - 6.5/10
j.a.c.k [ Heroes ]
Sandiska M240 używanego mogę ci sprzedać tanio :P
MadaKosnik [ Kocham Polki ]
Sony Ericsson K700i :P Zastępuje mp3 jak i mp4 :P
Rozner99 [ Patrz na mnie suko ]
Posiadam iPoda Nano 3G i bardzo, sobie chwale. Dobry odtwarzacz.
wysiak [ Generaďż˝ ]
Creative Vision:M 30GB. Nie wyobrazam sobie uzywania odtwarzacza z pamiecia mniejsza niz ~10 gb.
Moze jestem bardziej wymagajacy, niz niektorzy.
blazerx [ knowledge is free ]
ipod video 30g
+ nie wyobrazam sobie po co komu 30+ gb

Liquid_one [ Pretorianin ]
nokia 5300 z 2gb karta :P