GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kupowanie gier za granicą

02.03.2008
16:27
[1]

dudxxx [ Pretorianin ]

Kupowanie gier za granicą

Witam, mam sprawe chcę sobie sprowadzić gre z za granicy.
Prosiłbym abyście mi polecili jakie sklepy są najlepsze i wysyłają gry do polski, mogą to być sklepy europejskie, amerykańskie czy kanadyjski byle wysyłali gry do polski.
PROSZę O POMOC I RADE

02.03.2008
18:28
[2]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

jaką ty grę chcesz niby kupić? masz pojęcie jaka to cena będzie z ameryki ?
z niemiec gry są 2 razy droższe
w stanach cena podobna, tylko koszt wysyłki kolosalny

02.03.2008
18:29
[3]

Soulcatcher [ end of winter ]



jak czegoś nie ma to kupuję tam, wysyłają do PL bez problemu.

02.03.2008
18:31
[4]

kamil1704 [ Pretorianin ]

potwierdze to co mówi Shaybeck, cholery są droższe, a na dodatek niektóre potrafią być kompletnie po niemiecku, takwiec 2 w 1 ;/

Kupuj na allegro, i nie kombinuj chlopie, pozdrawiam :)

02.03.2008
18:35
[5]

Madril [ I Want To Believe ]

www.dvdcrave.com
Co prawda to Australia, ale niektóre gry są całkiem tanie i wysyłka też nie zabija. :)

02.03.2008
18:42
[6]

Maxblack [ SalieriMT ]

Na allegro można tanio kupić z USA. Przykładowo CoD4 który u nas do dostania jest za 190 zł (PS3), w USA można zamówić za 150 zł + 10 zł za przesyłkę, która dochodzi w tydzień, a czasami nawet szybciej.

Tyle, że to Polacy sprzedają, a nie sklepy.

02.03.2008
18:42
[7]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

madril - AUD $96.19 Inc. GST za FRONTLINES na PC. do tego kosz przesyłki
i dojdzie po premierze polskiej
opłaca się ?

co do tego co podał Soul - £19.99, no to by wyszło akurat, tylko teraz czekaj aż ci przyślą i płać za przesyłkę

no chyba że chcesz kupić jakiegoś egzotyka co go w polsce nie wydadzą

02.03.2008
18:50
[8]

mons [ The Last Samurai ]

Gry na PC są droższe niż u nas, ale konsolowe można dostać dużo taniej.

02.03.2008
18:56
[9]

Azerath [ Konsul ]

Mój kolega widział edycję kolekcjonerską nowego Devil May Cry na X360 za około 160 zł. Oczywiście na jakimś zagranicznym sklepie internetowym.

02.03.2008
19:01
[10]

_MaZZeo [ Senator ]

nie ma co sie bawic w kupowanie gier zza granicy, jesli gra się na PC.

02.03.2008
19:02
[11]

Madril [ I Want To Believe ]

Shaybeck --> Nie znam teraz cen gier, bo prawie ich nie kupuję, ale gdy to robiłem to gry z DVDCrave wychodziło zdecydowanie taniej, niż z jakiegokolwiek innego sklepu w EU lub Ameryce, który wysyłał do Polski. Poza tym napisałem, że niektóre gry są tanie, lub były. :P
I DVD są (lub były ;) ) bardzo tanie, a wiele z nich jest multi-region (2 i 4 konkretnie).

Ceny są podane w PLZ z wyłączonym GST (tylko Australijczycy to płacą).
Ja zawsze koło tygodnia na przesyłkę od nich czekałem, więc biorąc pod uwagę odległość jest to bardzo szybko.

Chyba nikt nie jest tak głupi, żeby kupić grę drożej tylko dlatego, że ktoś polecił dany sklep - ja przynajmniej zawsze staram się znaleźć jak najtaniej. :P

02.03.2008
19:05
[12]

Locke. [ Pretorianin ]

Soulcatcher --> Ile kosztuje przesyłka w tym gameplay'u?

03.03.2008
10:40
[13]

dudxxx [ Pretorianin ]

Soulcatcher, Madril ----> dzięki wielkie, ja się jeszcze porozglądam, zobacze gdzie jest taniej.
jeszcze ja znalazłem taki sklep jak www.game.co.uk
a chcę sobie sprowadzić gierke Devil May Cry 4 bo premiera światowa jest 1 kwietnia a polski dystrybutor chce gre wydać dopiero w maju,a ja wole dopłacić pare złotych i mieć gre szybciej.
I prawdopodobnie będe jeszcze zagranicą zamawiał Mass Effect chyba że dystrybutor polski się zmieni i będzie nim EA to wtedy kupie w polsce.
Tematu niezamykam i czekam na dalsze propozycje.

Dziękuje za pomoc wyżej wymienionym osobą.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.