GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zadanie z biologii

02.03.2008
16:19
[1]

siwy346 [ Gamepad ]

Zadanie z biologii

Otóż mam zadania z biologi tego typu, że mam zaplanować wycieczkę jedno dniową.Najleipiej aby miała coś wspólnego ze zwiedzaniem przyrody I wszystko opisać co i jak> Czy ktoś by mógł by mi polecić jakieś dobre miejsce. Proszę o pomoc
Z góry dzięki

02.03.2008
16:36
[2]

siwy346 [ Gamepad ]

up

02.03.2008
16:37
[3]

www222 [ Good Morning Revival ]

Miałem to jakieś 5-6 lat temu. Sam miałem problem i w końcu dostałem dwóję.

02.03.2008
16:38
smile
[4]

kiewiczi [ Centurion ]

E no rożne miejsca dawno temu to poprostu robiłem wycieczke w parku narodowym, chociaz sam nie wiem hmm...

02.03.2008
16:43
[5]

siwy346 [ Gamepad ]

no właśnie nie wiem co opisać

02.03.2008
16:54
[6]

adamis [ Free Hugs! ]

Dżizys krajs, czy to jest naprawde takie trudne?

7:00 - zbiórka pod szkołą
7:30 - wyjazd do....
10:00 - przyjazd do...
10:30 - zwiedzanie....
itd.

A miejsc to Ci u nas nie brakuje - wybierz sobie jakis park narodowy, park krajobrazowy, zoo, czy coś innego i jedziesz.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.