siwy346 [ Gamepad ]
Zadanie z biologii
Otóż mam zadania z biologi tego typu, że mam zaplanować wycieczkę jedno dniową.Najleipiej aby miała coś wspólnego ze zwiedzaniem przyrody I wszystko opisać co i jak> Czy ktoś by mógł by mi polecić jakieś dobre miejsce. Proszę o pomoc
Z góry dzięki
siwy346 [ Gamepad ]
up
www222 [ Good Morning Revival ]
Miałem to jakieś 5-6 lat temu. Sam miałem problem i w końcu dostałem dwóję.

kiewiczi [ Centurion ]
E no rożne miejsca dawno temu to poprostu robiłem wycieczke w parku narodowym, chociaz sam nie wiem hmm...
siwy346 [ Gamepad ]
no właśnie nie wiem co opisać
adamis [ Free Hugs! ]
Dżizys krajs, czy to jest naprawde takie trudne?
7:00 - zbiórka pod szkołą
7:30 - wyjazd do....
10:00 - przyjazd do...
10:30 - zwiedzanie....
itd.
A miejsc to Ci u nas nie brakuje - wybierz sobie jakis park narodowy, park krajobrazowy, zoo, czy coś innego i jedziesz.