beziko [ Generaďż˝ ]
bloog.pl problem !!
Po wpisaniu kodu z obrazka wyskakuje mi że mam go wpisać !! Nie wiem o co chodz !! Wpisywałem z 20x a tu nadal nic !! Nie wiecie co z tym zrobić ??
Kategorię nie wiedziałem jaką wybrać !!
Mati_96 [ Pretorianin ]
nio cio tam CiumasQQQQ mash proplem ?
mycha921 [ Invisible ]
Odśwież, użyj innej przeglądarki, sprawdź czy masz włączony javascript