GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

bloog.pl problem !!

02.03.2008
15:14
[1]

beziko [ Generaďż˝ ]

bloog.pl problem !!

Po wpisaniu kodu z obrazka wyskakuje mi że mam go wpisać !! Nie wiem o co chodz !! Wpisywałem z 20x a tu nadal nic !! Nie wiecie co z tym zrobić ??

Kategorię nie wiedziałem jaką wybrać !!

02.03.2008
15:16
[2]

Mati_96 [ Pretorianin ]

nio cio tam CiumasQQQQ mash proplem ?

02.03.2008
15:18
[3]

mycha921 [ Invisible ]

Odśwież, użyj innej przeglądarki, sprawdź czy masz włączony javascript

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.