GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

darmowa gra mmorpg która nie NUDZI!

02.03.2008
15:08
[1]

Mati_96 [ Pretorianin ]

darmowa gra mmorpg która nie NUDZI!

siema ostatnio nie ma w co grać na kompie i chciałbym jakąś darmową gre mmorpg która nie nudzi
prosze o propozycje

edit: nie gry które sie gra przeglądarką

02.03.2008
15:09
smile
[2]

Fett [ Avatar ]

www.arkadia.prv.pl :)

02.03.2008
15:17
[3]

Mati_96 [ Pretorianin ]

UP

naprawde chciałbym se w coś ciekawego pograć

02.03.2008
15:20
smile
[4]

Fett [ Avatar ]

Arkadia jest ciekawa :)

02.03.2008
15:21
[5]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Tibia, przynajmniej tak się uzależnisz że nie będzie cię na GOLu.

02.03.2008
15:26
smile
[6]

swatmaniak [ Antyterrorysta ]

Grałem w Tibie i powiem szczerze że nie wciąga aż tak ;/ po pewnym czasie odpycha jak nie ma sie PACCa ;/

02.03.2008
15:28
[7]

Mati_96 [ Pretorianin ]

kurde prosze pomóżcie

02.03.2008
15:28
[8]

Azazell3 [ C.O.P ]

9dragons polecam fajna gra.

02.03.2008
21:43
[9]

Mati_96 [ Pretorianin ]

more more more!

02.03.2008
21:44
[10]

beziko [ Senator ]

02.03.2008
21:45
[11]

ppaatt1 [ Trekker ]

silkroad
mu online

02.03.2008
21:46
[12]

Mati_96 [ Pretorianin ]

beziko


edit: nie gry które sie gra przeglądarką

02.03.2008
22:05
[13]

Madritian [ Legionista ]

Nie ma czegoś takiego, jak"mmorpg które nie nudzą". Każdy cie w końcu znudzi, bo to mmo ... robione są pod takowe "uzależnianie" gracza czyli w większości przypadków nie stawia na fabułę, a co za tym idzie gra robi się po pewnym czasie nudna (tak, po kilku latach gry spostrzegasz, że bezmyślnie tłukłeś skille). Jeżeli chcesz na prawdę sie dobrze bawić lepiej uzbieraj na WoW'a w którym często organizują rajdy (tak słyszałem, sam nie gram jednak) i fabuła istnieje jako taka. Chyba nic innego nie ma większego sensu polecać. Ewentualnie Guild Wars ale tego jeszcze nie widziałem i nie grałem (przez choćby chwilkę), ale zawsze to tylko zakup gry i na tym kończą się wydatki więc czemu by nie spróbować ;)

04.03.2008
18:22
[14]

Mati_96 [ Pretorianin ]

madritian nie mam kasy żeby płacić abonament 100 zł ...

04.03.2008
18:33
[15]

bartos9 [ Pretorianin ]

Są darmowe serwy. Jakoś załatw sobie grę i graj do woli na prywaciaku. Ja gram na andeeria.pl, ale on jest już full. Ewentulanie sprzedam Ci konto na allegro:P

04.03.2008
18:36
[16]

Mati_96 [ Pretorianin ]

bartos9 za ile? tylko jest jeden problem mam go na kompie ale ciągle patchować trzeba :/

04.03.2008
18:39
[17]

bartos9 [ Pretorianin ]

A ile byłbyś w stanie dać?


to nie moja aukcja, ale taniej od tego ie opchne.

04.03.2008
18:43
[18]

blazerx [ ]

polskim, prywatnym serwerze

chyba o(...)les jezeli myslisz ze ktokolwiek kupi cos takiego lol

04.03.2008
18:46
[19]

bartos9 [ Pretorianin ]

Na andeeri zajebiście się gra. Lagi są owszem i dc. Ale serwer jest stabilny i trzyma się już z parę ładnych lat. To najlepszy polski serwer. Grałem na nim z 3 miesiące i nabiłem 50 level.

04.03.2008
18:46
[20]

pablo397 [ sport addicted ]

bartos9 -->> haha, nielegalnie sprzedajesz nielegalna postac na nielegelanym serwie? :)

04.03.2008
18:49
smile
[21]

bartos9 [ Pretorianin ]

Dobrze, że ty jesteś legalny. Serwer jest legalny, sprzedasz nie wiem, ściąganie nie.

04.03.2008
18:49
[22]

blazerx [ ]

Serwer TBC
ON
Graczy online:
15


kupa ludzi na tym twoim serwerze

04.03.2008
18:50
[23]

bartos9 [ Pretorianin ]

Może był DC, zobacz za 5min.

04.03.2008
18:51
[24]

blazerx [ ]

mati--> kup sobie guild wars

04.03.2008
18:52
[25]

bartos9 [ Pretorianin ]

Już masz 119.

04.03.2008
18:53
[26]

pablo397 [ sport addicted ]

bartos9 --> chlopcze dorosnij. owszem, same serwery oparte na emulatorach nie sa nielegalne, natomiast gra na nich jest juz nielegalna gdyz wymaga modyfikacji gry sprzecznej z licencja.

edit: 119 osob? to w mojej gildii jest wiecej (a mamy samych polakow) i to na slabo zaludnionym Sporeggarze, gdzie i tak ciezko jest znalezc ludzi czasami do jakiejs instancji. fajnie musi sie tam grac u was na tym 'serwie' :P

edit2: jeszcze wielu rzeczy na swiecie chlopcze nie rozumiesz, jak np. tego ze mozna pojsc do sklepu i kupic sobie gre.

04.03.2008
18:56
[27]

bartos9 [ Pretorianin ]

Jakoś nie wierze, że TY Pablo nie ściągasz i jesteś 100% legalny (mam 14lat).

04.03.2008
19:03
[28]

Mati_96 [ Pretorianin ]

bartos9 dasz link do strony?

ale nie wiem czy będe grał na tym serwie ponieważ nie chce ciągle patchować :/

04.03.2008
19:06
[29]

bartos9 [ Pretorianin ]

04.03.2008
19:06
[30]

sebastiusz [ Pretorianin ]

Graj w WoWa na prywatnych serwerach. Gram już z pół roku i ciągle jeszcze grami i gram i gram i nagrać się nie moge. Tylko przy WoWie trzeba trochę uważać, bo wtedy zarywasz noce nie możesz spać a jak se nie możesz sobie miejsca znaleźć. No ale cuż nie nudzi się :)
Ja gram w WoWa nie wydająć ani grosza (no chyba z kW prądu którego mnustwo poszło)

04.03.2008
19:42
[31]

Mati_96 [ Pretorianin ]

bartos9 <-- rejestracja off :/

05.03.2008
14:13
[32]

Mati_96 [ Pretorianin ]

up

05.03.2008
14:16
[33]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

Archlord.
I Cal Ripken's RBO :P

07.03.2008
15:19
[34]

DjPeja11 [ Generaďż˝ ]

dobra mam już oryginalnego WoWa a więc tak jak grać na prywatnych serwerach i zrobić konto na nich? proszee o pomoc

07.03.2008
15:38
[35]

DjPeja11 [ Generaďż˝ ]

łuuup

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.