Lincoln01 [ Pretorianin ]
Kupię The Sims 2 postawową wersję.
Kupię w stanie dobrym, oryginał The Sims 2.Cena do negocjacji+przesyłka.Zapłacę maksymalnie 120 zł.
Kontakt :[email protected]
edit allegro odpada
jeżeli nie macie nic sensownego do powiedzenia nie piszcie.

-=Esiu=- [ Everybody lies ]
yyy a nie łatwiej Ci kupić na allegro? Nową, zafoliowaną i za dużo niższą cene?
np:
Lincoln01 [ Pretorianin ]
A na forum ktoś ma ?

Kazio5 [ Konsul ]
Ja mam ale ci nie sprzedam bo cie nie lubie