
Mazio [ Mr Offtopic ]
szlachetny cel
da się jakoś przelać kasę do puszki?
szczerze mówiąc odkąd mam Internet to już nic mnie nie dziwi...

Łyczek [ Legend ]
Dla kibiców wszystko ! Wspaniali, kulturalni polscy kibice !
<wyjmuje kasę z bankomatu>

Regis [ ]
Wzruszylem sie...
dave_mgs [ Generaďż˝ ]
Cie pierun, już lece do puszki.
provos [ Generaďż˝ ]
Ale uzbierali 2.000 Co by nie mówić, solidarni są.