Łysack [ Przyjaciel ]
Pokemon gold - zaciąłem się w jednym miejscu:P
Witam:)
Pewnie większość z Was grała kiedyś w serię gier na GBC - pokemon:) tak mnie coś naszło, żeby sobie odświeżyć dawne wspomnienia:)
Mam tylko jeden mały problem:) pokonałem już wszystkich trenerów, mam wszystkie 16 odznak, ale strażnicy nie chcą mnie wpuścić do Silph Co. - taki wysooooki budynek w Safron City, oraz do Kanto Radio Tower:)
Gadają, że zwiększyli ostrożność od kiedy gang zaatakował Johto Radio Tower. jak ich przekonać, że jam swój? :) w końcu w Johto to ja pozabijałem tych rocketów:D
aaaa i jeszcze jedno:) jak można dokonać wymiany na emulatorze? mam VBA:)