GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pokemon gold - zaciąłem się w jednym miejscu:P

02.03.2008
14:25
[1]

Łysack [ Przyjaciel ]

Pokemon gold - zaciąłem się w jednym miejscu:P

Witam:)

Pewnie większość z Was grała kiedyś w serię gier na GBC - pokemon:) tak mnie coś naszło, żeby sobie odświeżyć dawne wspomnienia:)

Mam tylko jeden mały problem:) pokonałem już wszystkich trenerów, mam wszystkie 16 odznak, ale strażnicy nie chcą mnie wpuścić do Silph Co. - taki wysooooki budynek w Safron City, oraz do Kanto Radio Tower:)

Gadają, że zwiększyli ostrożność od kiedy gang zaatakował Johto Radio Tower. jak ich przekonać, że jam swój? :) w końcu w Johto to ja pozabijałem tych rocketów:D


aaaa i jeszcze jedno:) jak można dokonać wymiany na emulatorze? mam VBA:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.