GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ile poświęcacie czasu na kompa ?

02.03.2008
14:15
[1]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Ile poświęcacie czasu na kompa ?

Wszyscy mówią że jestem od kompa uzależniony i chciałbym wiedzieć ile Wy poświęcacie czasu ?
Ja dziennie około 8 godzin.

02.03.2008
14:15
[2]

Rozner99 [ Patrz na mnie suko ]

Około 3-4 godzin dziennie. Na sam net, do tego dojdzie z godzinka, dwie przed konsolą ;] W wekkend trochę więcej, rzecz jasna.

02.03.2008
14:15
[3]

Volk [ Legend ]

Zalezy jaki dzien.

Od 0 do 14 godzin.

02.03.2008
14:16
[4]

Buby [ Senator ]

Too much.

02.03.2008
14:16
smile
[5]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Volk--->Witaj w klubie .Ja też w weekendy całe dnie a w tygodniu do 8 godzin.

02.03.2008
14:17
[6]

Narmo [ nikt ]

Zdecydowanie za dużo.

02.03.2008
14:18
[7]

Germeran [ Pretorianin ]

Baaaardzo dużo :)

02.03.2008
14:19
[8]

ppaatt1 [ Trekker ]

Po przyjściu do domu ze szkoły, i zjedzeniu obiadu do 23-24. W sob. i niedz. od 10 - 1 z przerwami. Na dni wolne i wakacje tak samo jak w weekendy.

02.03.2008
14:19
[9]

kub12 [ Mangekyo Sharingan ]

Bardzo dużo 7-8 godzin dziennie

02.03.2008
14:19
[10]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

Zależy co robisz przy tym komputerze i czy wychodisz na dwór żeby spotykać się ze znajomymi. Jeżeli nic nie robisz innego tylko po powrocie ze szkoły/pracy siedzisz przy kompie, olewasz kumpli/dziewczyne to jesteś na najlepszej drodze.
A ja ile czasu spędzam ? Staram się jak najmniej :D

02.03.2008
14:19
smile
[11]

alpha4175 [ Pro Gamer ]

Tyle ile się da!

02.03.2008
14:20
[12]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Widzę że nie jestem jednak uzależniony.Wszystkim powtarzam "czas to pieniądz"

02.03.2008
14:21
[13]

Łyczek [ Legend ]

W ogóle nie siedzę przed kompem. Jeszcze mi się to nie zdarzyło.

02.03.2008
14:26
[14]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

3 do 6 godzina Max

02.03.2008
14:26
smile
[15]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Łyczek--->No to masz inne hobby .

02.03.2008
14:28
[16]

Mac94 [ TF2 Player ]

Jako że chodzę na drugą zmianę do szkoły to wracam dość późno 17 - 18 . Wtedy obiadek lekcje i komp do 21 zależy kiedy wracam ze szkoły i jak szybko zrobię lekcje.
A w weekendy ( i piątki) to mogę do 23.
Więc :
Od pn do czw 3-2h
Od piątka do niedzieli 0 - 8h i więcej ale to już rzadko .
No tak naprawdę to trochę za dużo czasu spędzasz przy PC według mnie jakieś 4 - 5h jest wystarczająco.

P.S. Uzależniony jesteś jeśli 'laska" zaprasza cię na randkę a ty lepiej przy PC posiedzisz no itd.
Moi rodzice i dziadkowie też mówią że jestem uzależniony ale ja wiem że tak nie jest po prostu ja niema innych zajęć mieszkam dość daleko do miasta a koledzy czas spędzają tak samo jak przy PC tylko ci dwójkarze chodzą na imprezy bo myślą że są coll bo w 13 lat pałą i piją i mają chłopaka/dziewczynę.

02.03.2008
14:32
[17]

Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]

3-6 H dziennie

02.03.2008
14:33
[18]

Bojak [ Don ]

Czasami wogóle, a tak to w tygodni od 2 h do 4 h i w weekend maksymalnie jakies 7 - 8. Tak jak mówię, często nie siedzę wogóle, a czasami zdarzyło się przy jakiejs gierce nocke zarwać.

02.03.2008
14:34
[19]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Mac94--->Popieram Cię.

02.03.2008
14:35
[20]

Nimreh [ Pretorianin ]

W tygodniu max 2h dziennie. W weekend conajmniej 5...

02.03.2008
14:38
[21]

Obscure [ ExcalibuR ]

2-8h w weekendy jak nie mam nic do roboty Po-Piątek maks z 0-3h

02.03.2008
14:42
[22]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

A gracie czy na necie siedzicie ? Ja jedno i drugie.

02.03.2008
14:45
[23]

fair2 [ Pretorianin ]

Ja przy kompie siedzę fakt, sporo czasu, ale wiem kiedy skończyć. A poza tym kompa mam w zasadzie cały tydzień włączonego (jeżeli coś sciagam)

02.03.2008
14:54
[24]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

fair2--->Ja mam problem bo jak usiądę to nie wiem kiedy skończyc.

02.03.2008
14:56
[25]

www222 [ Public Enemy Number One ]

W weekendy 9 godzin.

02.03.2008
14:57
[26]

egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]

Ja zazwyczaj ok 3-3,5 ale jak siedze na necie ...bo jak odpalę jakąś gierkę to i 5 H może zlecieć a ja nawet nie zauważe ale to żadko a pozatym tylko teraz tak mam jak będzie ciepło to już sport dojdzie do tego i z 5 godz zrobią sie 2 ;]

02.03.2008
14:57
smile
[27]

-=Esiu=- [ Everybody lies ]

średnio tak 5-9 godzin dziennie, nie ważne czy weekend czy normalne dni. Chciałbym to jakoś zmniejszyć ale jakoś nie daje rady :)

02.03.2008
14:59
[28]

maniek_ [ arladion ]

W pracy 8-10h dziennie. Potem w domu komp chodzi non stop, głównie dla muzyki. Nawet jak wychodze to zostawiam DCka, żeby się pliczki pościągały.

02.03.2008
15:02
smile
[29]

.:Jj:. [ The Force ]

Będąc w domu prawie cały czas. Mam duże biurko- przy nim rysuje, ucze się, oglądam filmy na kompie, gram, surfuję..
All in One.

02.03.2008
15:09
[30]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Jak będę mieć samochód to będę bez sensu jeżdzić po mieście.

02.03.2008
15:11
[31]

50Centt [ Pretorianin ]

6 godzin przy kompie i 6 przy Plejaku ;)

02.03.2008
15:12
[32]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

około 20 godzin dziennie

02.03.2008
15:20
[33]

egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]



Apocaliptiq -----> to co ty robisz 20 godz na kompie ?! xD

02.03.2008
15:21
[34]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Apocalitptig------>Wątpię żebyś tyle siedział.

02.03.2008
15:24
[35]

Luridor [ Pretorianin ]

Ja w tygodniu 1-2, a w weekend 3-4(jak mam jakąś fajną gierkę)

02.03.2008
19:06
smile
[36]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Prawdziwy gracz jednak minimum życia na gry poświęca 45 %.

02.03.2008
19:07
[37]

Windows XP 16 [ Burnout Master ]

W tygodniu 0-2h a w weekendy ok. 8-10h z tego sporo przed konsolą do gier. Dużo, za dużo.

02.03.2008
19:09
[38]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

8 godzin w tygodniu bo więcej nie da rady, wracam ze szkoły po 15, i kładę się spać 0:00 - 1:00
w Weekend około 14-16 godzin jeżeli nie ma pogody

02.03.2008
19:10
[39]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Ryder --> tak, siedzę 20 godzin na kompie...pogrzało Cię? Chyba Ci się obwody przegrzały.

Siedzę różnie od 0 do 6 godzin. :)

02.03.2008
19:12
[40]

ambu_ [ Pretorianin ]

Zalezy. Jak jestem w pracy i mam chwile wolna to kolo 2-4h. W domu w sumie nie mam ochoty. Tesknie za konsola. :)

02.03.2008
19:14
[41]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Nie jestem Ryder.To już mnie denerwuję.Mam przez coś ranking -2.

02.03.2008
19:16
smile
[42]

-=Esiu=- [ Everybody lies ]

Ryder już odpowiedziałes w tym wątku ,po kiego drugi raz napisałes to samo? i jeszcze sie dziwisz ze masz minus 2 oj ryder ryder, niczego sie chyba nie nauczyłeś.

02.03.2008
19:26
[43]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

No jakieś 4-5 godzin. Jak wracam ze szkoło aż do wieczora (21), czasami (a powinno to być częściej) przerwa na lekcje. W sobotę dwa razy tyle, a w niedzielę prawie cały dzień.

02.03.2008
19:26
[44]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

"Widzę że nie jestem jednak uzależniony." - Zły wniosek. Po prostu nie jesteś jedynym uzależnionym.
"Prawdziwy gracz jednak minimum życia na gry poświęca 45 %." - Panie, daj pan spokój. Prawdziwy gracz to człowiek co uwielbia gry, a nie dzieciak który kursuje na trasie szkoła-dom(komputer).

4-5h.

02.03.2008
19:46
[45]

Jarken [ Would you kindly? ]

Max 2 godziny w weekendy, a od poniedziałku do piątku ok. 0.5 godziny.

02.03.2008
19:49
[46]

viesiek [ Legend ]

Ile się da. W praktyce 4-6 godzin w dni powszednie i ok 8 w weekendy?

02.03.2008
19:51
[47]

adam423423 [ Pretorianin ]

Za dużo

02.03.2008
20:01
smile
[48]

swatmaniak [ Antyterrorysta ]

Około 5 h w weekendy jak załącze BF 2 to potrafie zasiąść do 8 h :D xD

02.03.2008
20:11
[49]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

Wracam ze sql - godzinka
Wychodzę z kumplami, wracam - 5 godzin

Weekend - ile można

Nie wiem, nie znajduję sobie nic innego do roboty, cały czas jak jestem w domu to siedzę przy kompie.

02.03.2008
20:14
[50]

qwe004 [ Chor��y ]

dni powszednie - 2h
weekend - 4-5h

02.03.2008
20:15
[51]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Oj Ryder... :P

I tak wszyscy wiedzą. A -2 masz za łamanie punktów regulaminu

02.03.2008
20:15
[52]

DJ Pinata [ in rainbows ]

W dni powszednie około 2-3 godzin, weekendy 4-5.

02.03.2008
20:20
smile
[53]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

Dużo za dużo :)

02.03.2008
20:26
[54]

kiewiczi [ Centurion ]

Zależy jaki dzień najdłużej zawsze z piątku na sobote ale to roznie przeciętnie 4 godziny a jak długo cos mnie wciągne to czasem potrafie 12h i więcej z kibelkiem xD

02.03.2008
20:30
smile
[55]

siurekm [ Strogler ]

Poświęcam zbyt dużo czasu

P.S próbuje to leczyć

02.03.2008
20:31
smile
[56]

kibs007 [ Legionista ]

więcej czasu !!!!!

02.03.2008
20:37
[57]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Po pare godzin, zdarzy się że w ogóle nie siadam. Na szczęście mam coraz mniej czasu na te bzdury.

03.03.2008
00:21
[58]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

24h :D tak tak :D
w dni nauki coś koło 5-6 godzin
w dni wolne koło 12 godzin

03.03.2008
00:23
smile
[59]

qweks [ Helix pomatia ]

Chcę czy nie chcę zdecydowanie za dużo.

03.03.2008
01:03
smile
[60]

tosiek2142 [ teH pWn3r ]

w weekendy to do 10 godzin w normlane dni 6-8

Za duzo :/ Jestem zly na samego siebie

03.03.2008
01:27
smile
[61]

Pilotiusz [ Konsul ]

uzaleznienie, w domu komp, na uczelni komp, w drodze coraz czesciej tez komp....

03.03.2008
01:30
smile
[62]

gargigosu [ Pretorianin ]

za dlugo. juz nim rzygam. w pracy 8h, po pracy okolo 2

do dupy z takim zyciem tyle powiem

03.03.2008
02:50
smile
[63]

alpha4175 [ Pro Gamer ]

Teraz już 17 godzinę działam na kompie...

03.03.2008
06:35
[64]

X.Fighter[C*L*D] [ Konsul ]

Tak srednio to 4godz.

wczoraj byl caly dzien :P

03.03.2008
07:11
smile
[65]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Robi się coraz ciekawiej.......

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.