Lincoln01 [ Pretorianin ]
Ile poświęcacie czasu na kompa ?
Wszyscy mówią że jestem od kompa uzależniony i chciałbym wiedzieć ile Wy poświęcacie czasu ?
Ja dziennie około 8 godzin.
Rozner99 [ Patrz na mnie suko ]
Około 3-4 godzin dziennie. Na sam net, do tego dojdzie z godzinka, dwie przed konsolą ;] W wekkend trochę więcej, rzecz jasna.
Volk [ Legend ]
Zalezy jaki dzien.
Od 0 do 14 godzin.
Buby [ Senator ]
Too much.

Lincoln01 [ Pretorianin ]
Volk--->Witaj w klubie .Ja też w weekendy całe dnie a w tygodniu do 8 godzin.
Narmo [ nikt ]
Zdecydowanie za dużo.
Germeran [ Pretorianin ]
Baaaardzo dużo :)
ppaatt1 [ Trekker ]
Po przyjściu do domu ze szkoły, i zjedzeniu obiadu do 23-24. W sob. i niedz. od 10 - 1 z przerwami. Na dni wolne i wakacje tak samo jak w weekendy.
kub12 [ Mangekyo Sharingan ]
Bardzo dużo 7-8 godzin dziennie
TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]
Zależy co robisz przy tym komputerze i czy wychodisz na dwór żeby spotykać się ze znajomymi. Jeżeli nic nie robisz innego tylko po powrocie ze szkoły/pracy siedzisz przy kompie, olewasz kumpli/dziewczyne to jesteś na najlepszej drodze.
A ja ile czasu spędzam ? Staram się jak najmniej :D

alpha4175 [ Pro Gamer ]
Tyle ile się da!
Lincoln01 [ Pretorianin ]
Widzę że nie jestem jednak uzależniony.Wszystkim powtarzam "czas to pieniądz"
Łyczek [ Legend ]
W ogóle nie siedzę przed kompem. Jeszcze mi się to nie zdarzyło.
domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]
3 do 6 godzina Max

Lincoln01 [ Pretorianin ]
Łyczek--->No to masz inne hobby .
Mac94 [ TF2 Player ]
Jako że chodzę na drugą zmianę do szkoły to wracam dość późno 17 - 18 . Wtedy obiadek lekcje i komp do 21 zależy kiedy wracam ze szkoły i jak szybko zrobię lekcje.
A w weekendy ( i piątki) to mogę do 23.
Więc :
Od pn do czw 3-2h
Od piątka do niedzieli 0 - 8h i więcej ale to już rzadko .
No tak naprawdę to trochę za dużo czasu spędzasz przy PC według mnie jakieś 4 - 5h jest wystarczająco.
P.S. Uzależniony jesteś jeśli 'laska" zaprasza cię na randkę a ty lepiej przy PC posiedzisz no itd.
Moi rodzice i dziadkowie też mówią że jestem uzależniony ale ja wiem że tak nie jest po prostu ja niema innych zajęć mieszkam dość daleko do miasta a koledzy czas spędzają tak samo jak przy PC tylko ci dwójkarze chodzą na imprezy bo myślą że są coll bo w 13 lat pałą i piją i mają chłopaka/dziewczynę.
Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]
3-6 H dziennie
Bojak [ Don ]
Czasami wogóle, a tak to w tygodni od 2 h do 4 h i w weekend maksymalnie jakies 7 - 8. Tak jak mówię, często nie siedzę wogóle, a czasami zdarzyło się przy jakiejs gierce nocke zarwać.
Lincoln01 [ Pretorianin ]
Mac94--->Popieram Cię.
Nimreh [ Pretorianin ]
W tygodniu max 2h dziennie. W weekend conajmniej 5...
Obscure [ ExcalibuR ]
2-8h w weekendy jak nie mam nic do roboty Po-Piątek maks z 0-3h
Lincoln01 [ Pretorianin ]
A gracie czy na necie siedzicie ? Ja jedno i drugie.
fair2 [ Pretorianin ]
Ja przy kompie siedzę fakt, sporo czasu, ale wiem kiedy skończyć. A poza tym kompa mam w zasadzie cały tydzień włączonego (jeżeli coś sciagam)
Lincoln01 [ Pretorianin ]
fair2--->Ja mam problem bo jak usiądę to nie wiem kiedy skończyc.
www222 [ Public Enemy Number One ]
W weekendy 9 godzin.
egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]
Ja zazwyczaj ok 3-3,5 ale jak siedze na necie ...bo jak odpalę jakąś gierkę to i 5 H może zlecieć a ja nawet nie zauważe ale to żadko a pozatym tylko teraz tak mam jak będzie ciepło to już sport dojdzie do tego i z 5 godz zrobią sie 2 ;]

-=Esiu=- [ Everybody lies ]
średnio tak 5-9 godzin dziennie, nie ważne czy weekend czy normalne dni. Chciałbym to jakoś zmniejszyć ale jakoś nie daje rady :)
maniek_ [ arladion ]
W pracy 8-10h dziennie. Potem w domu komp chodzi non stop, głównie dla muzyki. Nawet jak wychodze to zostawiam DCka, żeby się pliczki pościągały.

.:Jj:. [ The Force ]
Będąc w domu prawie cały czas. Mam duże biurko- przy nim rysuje, ucze się, oglądam filmy na kompie, gram, surfuję..
All in One.
Lincoln01 [ Pretorianin ]
Jak będę mieć samochód to będę bez sensu jeżdzić po mieście.
50Centt [ Pretorianin ]
6 godzin przy kompie i 6 przy Plejaku ;)
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
około 20 godzin dziennie
egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]
Apocaliptiq -----> to co ty robisz 20 godz na kompie ?! xD
Lincoln01 [ Pretorianin ]
Apocalitptig------>Wątpię żebyś tyle siedział.
Luridor [ Pretorianin ]
Ja w tygodniu 1-2, a w weekend 3-4(jak mam jakąś fajną gierkę)

Lincoln01 [ Pretorianin ]
Prawdziwy gracz jednak minimum życia na gry poświęca 45 %.
Windows XP 16 [ Burnout Master ]
W tygodniu 0-2h a w weekendy ok. 8-10h z tego sporo przed konsolą do gier. Dużo, za dużo.
Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
8 godzin w tygodniu bo więcej nie da rady, wracam ze szkoły po 15, i kładę się spać 0:00 - 1:00
w Weekend około 14-16 godzin jeżeli nie ma pogody
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Ryder --> tak, siedzę 20 godzin na kompie...pogrzało Cię? Chyba Ci się obwody przegrzały.
Siedzę różnie od 0 do 6 godzin. :)
ambu_ [ Pretorianin ]
Zalezy. Jak jestem w pracy i mam chwile wolna to kolo 2-4h. W domu w sumie nie mam ochoty. Tesknie za konsola. :)
Lincoln01 [ Pretorianin ]
Nie jestem Ryder.To już mnie denerwuję.Mam przez coś ranking -2.

-=Esiu=- [ Everybody lies ]
Ryder już odpowiedziałes w tym wątku ,po kiego drugi raz napisałes to samo? i jeszcze sie dziwisz ze masz minus 2 oj ryder ryder, niczego sie chyba nie nauczyłeś.
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
No jakieś 4-5 godzin. Jak wracam ze szkoło aż do wieczora (21), czasami (a powinno to być częściej) przerwa na lekcje. W sobotę dwa razy tyle, a w niedzielę prawie cały dzień.
K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
"Widzę że nie jestem jednak uzależniony." - Zły wniosek. Po prostu nie jesteś jedynym uzależnionym.
"Prawdziwy gracz jednak minimum życia na gry poświęca 45 %." - Panie, daj pan spokój. Prawdziwy gracz to człowiek co uwielbia gry, a nie dzieciak który kursuje na trasie szkoła-dom(komputer).
4-5h.
Jarken [ Would you kindly? ]
Max 2 godziny w weekendy, a od poniedziałku do piątku ok. 0.5 godziny.
viesiek [ Legend ]
Ile się da. W praktyce 4-6 godzin w dni powszednie i ok 8 w weekendy?
adam423423 [ Pretorianin ]
Za dużo

swatmaniak [ Antyterrorysta ]
Około 5 h w weekendy jak załącze BF 2 to potrafie zasiąść do 8 h :D xD
endrju771 [ Teleinformatyk ]
Wracam ze sql - godzinka
Wychodzę z kumplami, wracam - 5 godzin
Weekend - ile można
Nie wiem, nie znajduję sobie nic innego do roboty, cały czas jak jestem w domu to siedzę przy kompie.
qwe004 [ Chor��y ]
dni powszednie - 2h
weekend - 4-5h
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Oj Ryder... :P
I tak wszyscy wiedzą. A -2 masz za łamanie punktów regulaminu
DJ Pinata [ in rainbows ]
W dni powszednie około 2-3 godzin, weekendy 4-5.

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]
Dużo za dużo :)
kiewiczi [ Centurion ]
Zależy jaki dzień najdłużej zawsze z piątku na sobote ale to roznie przeciętnie 4 godziny a jak długo cos mnie wciągne to czasem potrafie 12h i więcej z kibelkiem xD

siurekm [ Strogler ]
Poświęcam zbyt dużo czasu
P.S próbuje to leczyć

kibs007 [ Legionista ]
więcej czasu !!!!!
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Po pare godzin, zdarzy się że w ogóle nie siadam. Na szczęście mam coraz mniej czasu na te bzdury.
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
24h :D tak tak :D
w dni nauki coś koło 5-6 godzin
w dni wolne koło 12 godzin

qweks [ Helix pomatia ]
Chcę czy nie chcę zdecydowanie za dużo.

tosiek2142 [ teH pWn3r ]
w weekendy to do 10 godzin w normlane dni 6-8
Za duzo :/ Jestem zly na samego siebie

Pilotiusz [ Konsul ]
uzaleznienie, w domu komp, na uczelni komp, w drodze coraz czesciej tez komp....

gargigosu [ Pretorianin ]
za dlugo. juz nim rzygam. w pracy 8h, po pracy okolo 2
do dupy z takim zyciem tyle powiem

alpha4175 [ Pro Gamer ]
Teraz już 17 godzinę działam na kompie...
X.Fighter[C*L*D] [ Konsul ]
Tak srednio to 4godz.
wczoraj byl caly dzien :P

Lincoln01 [ Pretorianin ]
Robi się coraz ciekawiej.......