Łysy Samson [ conqueror ]
Pad do Ps2 za max. 30zł
Ostatnio miałem mnóstwo niespodziewanych wydatków, więc mój fundusz jest z lekka nadszarpnięty, ale ponieważ zniszczył mi się jeden analog w dualshocku podszebuję jakiegoś zamiennika. Z allegro, do 30 zł. Z góry dzięki za odpowiedzi.
Łysy Samson [ conqueror ]
up
Rozner99 [ Patrz na mnie suko ]
Łysy Samson [ conqueror ]
up
pawcyk3 [ Manchester United Fan ]
To może i ja się podłącze do tego tematu.
Czego można się spodziewać po takim padzie za 20 zł? Wysiądzie po miesiącu, nie ma gwarancji, analog nie działa? Jaka jest różnica między oryginałem a podróbą?
Rozner99 [ Patrz na mnie suko ]
pawcyk3 - owszem masz racje, taki pad jest wątpliwej jakości, ale mówimy tu o 30 zł... jako zamiennik znajdzie zastosowanie. Sam kiedyś kupiłem, jak byłem w słabej sytuacji finansowej, takiego pada, bodaj 25 zł. Swe zastosowanie, znalazł, bo choć zepsuł sie po miesiącu, do tego czasu kupiłem oryginalnego DS2 ;] To nie są duże pieniądze...
Najlepiej by było uzbierać, jeszcze te kilka złoty i kupić oryginalnego.
I: Może, coś znajdziesz..
pawcyk3 [ Manchester United Fan ]
Tylko co oznacza ta wątpliwa jakość? :P
Przydałby mi się jakiś tani pad, bo zazwyczaj gram sobie sam, choć kiedy wpada do mnie jakiś kumpel to fajnie by było we dwóch zagrać. Więc jeśli ktoś może mi polecić podróbę znośnej jakości to będę wdzięczny.
Edit: To ja się może wstrzymam i kupię za jakiś czas oryginał.
Rozner99 [ Patrz na mnie suko ]
Tylko co oznacza ta wątpliwa jakość? :P
To, że długo taki nie pociągnie ;] wibracje mogą być słabsze, ewentualnie padną, po pierwszym upuszczeniu pada..
To ja się może wstrzymam i kupię za jakiś czas oryginał.
TO najlepszej rozwiązanie. nie znam się za bardzo, na "podróbkach dobrej jakości", ale taka nie będzie Cię, zapewne kosztowac, duzo mnie niż oryginał. Posiadam oryginalnego DS2 - mimo wielokrotnego rzucania padem, solidnej eksploatacji, trzyma się świetnie. Taka, inwestycja się opłaci.

tankem [ Nathan Drake ]
no cóż...
lepszego pada za tą cene nie znajdziesz
to jedyny pad nie będący żadną podróbą który jest poniżej 50 zł
sądze że jest bardzo dobrej jakości
w dodatku sprzedawca ma 165/165 pozytówów, wiec kitu na 100 % nie wciska

vader3 [ Pretorianin ]
Elo!Ja sam mam DS2 i podróbę.Różniną się bardzo bo:
-podróba ma krótszy kabel.
-gałka utyka czasami w jednym miejscu
Przyciski to trzeba je chyba rozruszać.
Idealnie nadaje się (mówię o swojej podróbie)
do grania w GOW I i GOW II.
Bo mój DS2 jest przeforsowany.