GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pad do Ps2 za max. 30zł

02.03.2008
14:08
[1]

Łysy Samson [ conqueror ]

Pad do Ps2 za max. 30zł

Ostatnio miałem mnóstwo niespodziewanych wydatków, więc mój fundusz jest z lekka nadszarpnięty, ale ponieważ zniszczył mi się jeden analog w dualshocku podszebuję jakiegoś zamiennika. Z allegro, do 30 zł. Z góry dzięki za odpowiedzi.

02.03.2008
14:23
[2]

Łysy Samson [ conqueror ]

up

02.03.2008
14:36
[3]

Rozner99 [ Patrz na mnie suko ]

02.03.2008
14:36
[4]

Łysy Samson [ conqueror ]

up

02.03.2008
14:38
[5]

pawcyk3 [ Manchester United Fan ]

To może i ja się podłącze do tego tematu.
Czego można się spodziewać po takim padzie za 20 zł? Wysiądzie po miesiącu, nie ma gwarancji, analog nie działa? Jaka jest różnica między oryginałem a podróbą?

02.03.2008
14:39
[6]

Rozner99 [ Patrz na mnie suko ]

pawcyk3 - owszem masz racje, taki pad jest wątpliwej jakości, ale mówimy tu o 30 zł... jako zamiennik znajdzie zastosowanie. Sam kiedyś kupiłem, jak byłem w słabej sytuacji finansowej, takiego pada, bodaj 25 zł. Swe zastosowanie, znalazł, bo choć zepsuł sie po miesiącu, do tego czasu kupiłem oryginalnego DS2 ;] To nie są duże pieniądze...
Najlepiej by było uzbierać, jeszcze te kilka złoty i kupić oryginalnego.

I: Może, coś znajdziesz..

02.03.2008
14:43
[7]

pawcyk3 [ Manchester United Fan ]

Tylko co oznacza ta wątpliwa jakość? :P
Przydałby mi się jakiś tani pad, bo zazwyczaj gram sobie sam, choć kiedy wpada do mnie jakiś kumpel to fajnie by było we dwóch zagrać. Więc jeśli ktoś może mi polecić podróbę znośnej jakości to będę wdzięczny.

Edit: To ja się może wstrzymam i kupię za jakiś czas oryginał.

02.03.2008
14:47
[8]

Rozner99 [ Patrz na mnie suko ]

Tylko co oznacza ta wątpliwa jakość? :P
To, że długo taki nie pociągnie ;] wibracje mogą być słabsze, ewentualnie padną, po pierwszym upuszczeniu pada..
To ja się może wstrzymam i kupię za jakiś czas oryginał.
TO najlepszej rozwiązanie. nie znam się za bardzo, na "podróbkach dobrej jakości", ale taka nie będzie Cię, zapewne kosztowac, duzo mnie niż oryginał. Posiadam oryginalnego DS2 - mimo wielokrotnego rzucania padem, solidnej eksploatacji, trzyma się świetnie. Taka, inwestycja się opłaci.

02.03.2008
20:52
smile
[9]

tankem [ Nathan Drake ]

no cóż...

lepszego pada za tą cene nie znajdziesz


to jedyny pad nie będący żadną podróbą który jest poniżej 50 zł

sądze że jest bardzo dobrej jakości

w dodatku sprzedawca ma 165/165 pozytówów, wiec kitu na 100 % nie wciska

07.03.2008
06:58
smile
[10]

vader3 [ Pretorianin ]

Elo!Ja sam mam DS2 i podróbę.Różniną się bardzo bo:
-podróba ma krótszy kabel.
-gałka utyka czasami w jednym miejscu

Przyciski to trzeba je chyba rozruszać.
Idealnie nadaje się (mówię o swojej podróbie)
do grania w GOW I i GOW II.
Bo mój DS2 jest przeforsowany.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.