GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prosba do GOLowiczów - mp3 + obcięcie

02.03.2008
14:06
smile
[1]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

Prosba do GOLowiczów - mp3 + obcięcie

Mam taką drobną prośbę :)

Chodzi mi o wyciągnięcie z tego "pliku" - filmiku samego podkładu muzycznego tj. tej piosenki i zapisanie jej w mp3. Chce uzyskać z tego standardowy plik mp3. Piosenka "plik" jest w formacie flv.

I jeśli łaska obcięcie tego czegoś na początku "tego gadania" żeby została czysta piosenka :)


Link do pliku -

02.03.2008
14:09
[2]

QrKo_ [ ]

Nie moge sciagac z rapidshare, ale pozwol ze podam rozwiazanie -
Total Video Converter - konwertuje z KAZDEGO formatu na KAZDY, FLV do MP3 rowniez - wrzucasz plik klikasz na co ma przerobic i gdzie zapisac. Trial dostepny w internecie.

Nastepny krok to Audacity - rowniez w internecie - odpalasz, wrzucasz plik, pojawia sie graficzne przedstawienie piosenki, zaznaczasz fragment ktory Cie interesuje > wytnij > nowy > wklej > export as mp3. Gdyby brakowalo kodeka to albo nazwe (wywali w bledzie - 1 plik .dll) wklep na googlach, albo o ile mnie pamiec nei myli w katalogu winampa gdzies lezy.

02.03.2008
14:11
[3]

mycha921 [ Invisible ]

02.03.2008
14:21
[4]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

02.03.2008
14:39
smile
[5]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

Orl@ndo > Serdecznie dziękuje !! :) Tak jak sobie wymarzyłem !! :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.