GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

R5 - co to za format?

02.03.2008
14:02
[1]

wlot [ Centurion ]

R5 - co to za format?

hej, chce sciagnac filmik z trikami na rowerze, ale napisane jest, ze jest w formacie R5 - co to za format? czym to odtworzyc?

02.03.2008
14:03
[2]

Volk [ Senator ]

02.03.2008
14:08
[3]

Mazzop [ ]

R5 to nie format, ale źródło, jakość mniej więcej DVDscr, tyle że bez "przeszkadzajek", a czym otworzysz zależy od formatu, w każdym bądź razie na takim np. VLC ruszy na 99,99%

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.