GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

odzyskiwanie dokumentu

02.03.2008
13:06
[1]

halski88 [ Pan Prezes ]

odzyskiwanie dokumentu

Włączam plik doc, w którym znajdowała się moja praca i jest pusty. Zniknęła jego zawartość. Ostatnia modyfikacja była kilka dni temu. Wiecie jak można przywrócić poprzedni stan dokumentu?

02.03.2008
13:10
[2]

provos [ Generaďż˝ ]

Zobacz czy gdzieś w TEMP nie ma. Albo spróbuj "cofnij pisanie".

02.03.2008
13:15
[3]

halski88 [ Pan Prezes ]

nie można cofnąć. W folderze są pliki pokroju ~WRL0004.tmp ale dzieki nim udało mi sie tylko połowę dokumentu przywrócić.

02.03.2008
13:28
[4]

Cokole_obecny [ Pretorianin ]

mi pomogło przywarcanie systemu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.