GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Downclocking sprzętu

02.03.2008
13:03
[1]

pioo7 [ Generaďż˝ ]

Downclocking sprzętu

Witam,
Poszukuję oprogramowania, które automatycznie skręcało będzie zegar szczególnie procesora, ale jeżeli istnieje coś takiego także i GPU. Wiem, że kiedyś istniały takie programy dla XP i procesorów jedno rdzeniowych - teraz jednak nie mogę nic znaleźć, a poszukuję takich, aby współpracowały z Vistą x64, Core2Duo oraz ew. GeForce 8800. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!

02.03.2008
13:22
[2]

pioo7 [ Generaďż˝ ]

nikt nie ma pomysłu?

02.03.2008
13:23
smile
[3]

Cokole_obecny [ Pretorianin ]

w sensie że takie Coll 'n' Quiet ????

Right mark obniza napięcie i mnoznik proca
Riva Tuner równiez potrafi cos takiego tyle ze z karta grafiki.

Co do kopatybilności z Vista to niewiem.

02.03.2008
14:03
[4]

mycha921 [ Invisible ]

Pamiętam, że w Viście w zarządzaniu energią można było coś z szybkością grafiki kombinować. Sprawdź

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.