pioo7 [ Generaďż˝ ]
Downclocking sprzętu
Witam,
Poszukuję oprogramowania, które automatycznie skręcało będzie zegar szczególnie procesora, ale jeżeli istnieje coś takiego także i GPU. Wiem, że kiedyś istniały takie programy dla XP i procesorów jedno rdzeniowych - teraz jednak nie mogę nic znaleźć, a poszukuję takich, aby współpracowały z Vistą x64, Core2Duo oraz ew. GeForce 8800. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
pioo7 [ Generaďż˝ ]
nikt nie ma pomysłu?

Cokole_obecny [ Pretorianin ]
w sensie że takie Coll 'n' Quiet ????
Right mark obniza napięcie i mnoznik proca
Riva Tuner równiez potrafi cos takiego tyle ze z karta grafiki.
Co do kopatybilności z Vista to niewiem.
mycha921 [ Invisible ]
Pamiętam, że w Viście w zarządzaniu energią można było coś z szybkością grafiki kombinować. Sprawdź