jakubskowronski [ Intel ]
Monitor 24 LCD Samsung
Może mi ktoś więcej napisac o tym monitorze? jakieś forum , wypowiedzi użytkowników? bo nic nie mogę znalesc ;/ a mam zamiar go kupic. A może ten? , ale ten się troche slabiej prezentuje ;/ ma tam jakieś wady

Cokole_obecny [ Pretorianin ]
co do lg to w komputroniku ( na dole strony) sa komentarze
22_27__rozdzielczosc_1920_x_1200_/LG/24_LG_Flatron_L245WP_BN/pelny,id,42270/
PS Teraz zauważyłem że to inny model.
PS2 J ogólnie myśle że Samsungi to dobre monitory, ale najlepsze sa NEC
Narmo [ nikt ]
Oj amstafku, amstafku. Dlaczego nie piszesz w swoim poprzednim wątku? Za każdym razem jak znajdziesz nowy monitor będziesz zakładał nowy wątek?
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7469787&N=1
Może mi ktoś więcej napisac o tym monitorze? jakieś forum , wypowiedzi użytkowników? bo nic nie mogę znalesc ;/
Bo szukać nie potrafisz:
Więcej:
jakubskowronski [ Intel ]
amstafku?