GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Monitor 24 LCD Samsung

02.03.2008
12:38
[1]

jakubskowronski [ Intel ]

Monitor 24 LCD Samsung


Może mi ktoś więcej napisac o tym monitorze? jakieś forum , wypowiedzi użytkowników? bo nic nie mogę znalesc ;/ a mam zamiar go kupic. A może ten? , ale ten się troche slabiej prezentuje ;/ ma tam jakieś wady

02.03.2008
12:42
smile
[2]

Cokole_obecny [ Pretorianin ]

co do lg to w komputroniku ( na dole strony) sa komentarze


22_27__rozdzielczosc_1920_x_1200_/LG/24_LG_Flatron_L245WP_BN/pelny,id,42270/


PS Teraz zauważyłem że to inny model.
PS2 J ogólnie myśle że Samsungi to dobre monitory, ale najlepsze sa NEC

02.03.2008
12:46
[3]

Narmo [ nikt ]

Oj amstafku, amstafku. Dlaczego nie piszesz w swoim poprzednim wątku? Za każdym razem jak znajdziesz nowy monitor będziesz zakładał nowy wątek?
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7469787&N=1
Może mi ktoś więcej napisac o tym monitorze? jakieś forum , wypowiedzi użytkowników? bo nic nie mogę znalesc ;/
Bo szukać nie potrafisz:



Więcej:

02.03.2008
12:48
[4]

jakubskowronski [ Intel ]

amstafku?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.