GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA SA-pytanko

02.03.2008
12:19
smile
[1]

lokusik [ Konsul ]

GTA SA-pytanko

jak ustawić prędkościomierz w GTA SA ??

02.03.2008
12:20
[2]

50Centt [ Centurion ]

Musisz sciągnąć moda z Gtasite i wgrać go naprzykład gtaparking

02.03.2008
12:20
[3]

beziko [ Generaďż˝ ]

Trzeba ściągnąć z neta !!

02.03.2008
12:21
smile
[4]

lokusik [ Konsul ]

aha gta parking mam

02.03.2008
12:23
[5]

lysyZiomek123 [ Pretorianin ]

gdzie to znalazłeś ??

02.03.2008
12:26
smile
[6]

lokusik [ Konsul ]

na gtasite dział download w san andreas i programy

i w jakim dziale jest ten licznik ??

02.03.2008
12:48
[7]

50Centt [ Centurion ]

też w Download

02.03.2008
13:06
[8]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Zainstaluj programem z GTASITE SAMI ale nie polecam.Gra bez modów jest lepsza.

02.03.2008
13:11
[9]

Azerath [ Pretorianin ]

Ale gdy się już przeszło grę to można się nią dłużej pobawić dzięki modom. A niektóre mody czasami są naprawdę bardzo fajne.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.