
lokusik [ Konsul ]
GTA SA-pytanko
jak ustawić prędkościomierz w GTA SA ??
50Centt [ Centurion ]
Musisz sciągnąć moda z Gtasite i wgrać go naprzykład gtaparking
beziko [ Generaďż˝ ]
Trzeba ściągnąć z neta !!

lokusik [ Konsul ]
aha gta parking mam
lysyZiomek123 [ Pretorianin ]
gdzie to znalazłeś ??

lokusik [ Konsul ]
na gtasite dział download w san andreas i programy
i w jakim dziale jest ten licznik ??
50Centt [ Centurion ]
też w Download
Lincoln01 [ Pretorianin ]
Zainstaluj programem z GTASITE SAMI ale nie polecam.Gra bez modów jest lepsza.
Azerath [ Pretorianin ]
Ale gdy się już przeszło grę to można się nią dłużej pobawić dzięki modom. A niektóre mody czasami są naprawdę bardzo fajne.