SirChrobry [ Pretorianin ]
Australian Pink Floyd ! koncert
Witam !
Mam ogromną prośbę do wszystkich, którzy byli wczoraj na koncercie i nagrali jakies jego fragmenty aparatami, kamerką lub co najmniej nokią N95 ;P aby wrzucili te filmiki na jakis serwer. Ja miałem przyjemność być na tym wspaniałym show ale chcialem sie podzielic ze znajomymi nagraniami z koncertu. Niestety jakosc z mojego telefonu pozostawia wiele do życzenia, stąd moja prośba.
PS> A tak w ogole to jak Wam sie podobał koncert? bo moim zdaniem fani Pink Floyd którzy nie byli wczoraj naprawde mają czego załować.
PatriciusG [ pink floyd ]
No ja niestety nie mam żadnych zdjęć. Mogę czegoś poszukać, ale wychodziły okropne zdjęcia i wyruzcałem.
Co do koncertu to fatalne nagłośnienie, a reszta:
Jak usłyszałem Comfotably Numb to powiem Ci, że kosmos totalny był. Z repertuarem troszkę gorzej: Były takie nagrania fajne jak Time, Money, do Young Lust z The Wall i jeszcze Run Like Hell i Comfortably Numb z drugiej, Shine on you, Wish you where here, Learning to Fly i Keep Talking...
Ale np. co mnie bardzo zdenerwowało nie było High Hopes, prawie nic z 2CD The Wall i nic z Animals. Wiec jakiś minus jezeli chodzi o repertuar. Gość który miał grać Watersa był dużym plusem - nie wiedziałem, że można mieć tak podobny głos do kogoś. Ogólnie fajny show jak się ma dobre miejsca.
Edit: Aaaha. I był jeszcze zagrany co mnie bardzo ucieszyło 'The Great Gig in the Sky' i był naprawdę fantastyczny wokal.
SirChrobry [ Pretorianin ]
Dzisiaj pusciłem sobie Pink Floyd - PulseDVD i powiem szczerze ze nasz "polski" akcent w zespole zaśpiewał lepiej The great gig in the sky niż orginał :D Co do nagłośnienia to narzekali Ci co mieli miejsca w bocznych niebieskich sektorach. Ja akurat siedziałem na dobrym miejscu w czerwonym sektorze takze nie narzekam :)
SirChrobry [ Pretorianin ]
up ^^^