GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Australian Pink Floyd ! koncert

02.03.2008
12:08
[1]

SirChrobry [ Pretorianin ]

Australian Pink Floyd ! koncert

Witam !
Mam ogromną prośbę do wszystkich, którzy byli wczoraj na koncercie i nagrali jakies jego fragmenty aparatami, kamerką lub co najmniej nokią N95 ;P aby wrzucili te filmiki na jakis serwer. Ja miałem przyjemność być na tym wspaniałym show ale chcialem sie podzielic ze znajomymi nagraniami z koncertu. Niestety jakosc z mojego telefonu pozostawia wiele do życzenia, stąd moja prośba.

PS> A tak w ogole to jak Wam sie podobał koncert? bo moim zdaniem fani Pink Floyd którzy nie byli wczoraj naprawde mają czego załować.

02.03.2008
12:16
[2]

PatriciusG [ pink floyd ]

No ja niestety nie mam żadnych zdjęć. Mogę czegoś poszukać, ale wychodziły okropne zdjęcia i wyruzcałem.

Co do koncertu to fatalne nagłośnienie, a reszta:
Jak usłyszałem Comfotably Numb to powiem Ci, że kosmos totalny był. Z repertuarem troszkę gorzej: Były takie nagrania fajne jak Time, Money, do Young Lust z The Wall i jeszcze Run Like Hell i Comfortably Numb z drugiej, Shine on you, Wish you where here, Learning to Fly i Keep Talking...
Ale np. co mnie bardzo zdenerwowało nie było High Hopes, prawie nic z 2CD The Wall i nic z Animals. Wiec jakiś minus jezeli chodzi o repertuar. Gość który miał grać Watersa był dużym plusem - nie wiedziałem, że można mieć tak podobny głos do kogoś. Ogólnie fajny show jak się ma dobre miejsca.

Edit: Aaaha. I był jeszcze zagrany co mnie bardzo ucieszyło 'The Great Gig in the Sky' i był naprawdę fantastyczny wokal.

02.03.2008
13:04
[3]

SirChrobry [ Pretorianin ]

Dzisiaj pusciłem sobie Pink Floyd - PulseDVD i powiem szczerze ze nasz "polski" akcent w zespole zaśpiewał lepiej The great gig in the sky niż orginał :D Co do nagłośnienia to narzekali Ci co mieli miejsca w bocznych niebieskich sektorach. Ja akurat siedziałem na dobrym miejscu w czerwonym sektorze takze nie narzekam :)

02.03.2008
18:46
[4]

SirChrobry [ Pretorianin ]

up ^^^

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.