GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Opera - początki

02.03.2008
12:06
[1]

Konto założone dla tego wątku [ Centurion ]

Opera - początki

Witam.

Zacząłem korzystać z przeglądarki Opera i mam kilka pytań.

1. Czy można pasek zakładek ustawić tak jak w FF, czyli poniżej paska z adresem WWW?
2. Czy pasek z kartami mógłby być tak jak w FF, czyli poniżej paska z adresem WWW i pod paskiem z zakładkami?
3. Jakie dodatki polecacie zainstalować?
4. Czy da się ustawić żeby było płynne przechodzenie przy przeglądaniu stron za pomocą kółka w myszce?

Jak mi się jeszcze coś przypomni to będę pytał.

Próbowałem znaleźć oficjalny wątek o Operze, ale jakoś mi się nie udało...

02.03.2008
12:08
[2]

zarith [ ]

odpowiedzi na twoje pytania nie znam, ale znam adres do wątku seryjnego https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5771668

02.03.2008
12:09
[3]

Konto założone dla tego wątku [ Centurion ]

Dzięki. Przekleję je do oficjalnego wątku.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.