Konto założone dla tego wątku [ Centurion ]
Opera - początki
Witam.
Zacząłem korzystać z przeglądarki Opera i mam kilka pytań.
1. Czy można pasek zakładek ustawić tak jak w FF, czyli poniżej paska z adresem WWW?
2. Czy pasek z kartami mógłby być tak jak w FF, czyli poniżej paska z adresem WWW i pod paskiem z zakładkami?
3. Jakie dodatki polecacie zainstalować?
4. Czy da się ustawić żeby było płynne przechodzenie przy przeglądaniu stron za pomocą kółka w myszce?
Jak mi się jeszcze coś przypomni to będę pytał.
Próbowałem znaleźć oficjalny wątek o Operze, ale jakoś mi się nie udało...
zarith [ ]
odpowiedzi na twoje pytania nie znam, ale znam adres do wątku seryjnego https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5771668
Konto założone dla tego wątku [ Centurion ]
Dzięki. Przekleję je do oficjalnego wątku.