
Send1N [ Konsul ]
Orkan EMMA w Polsce :D
co myslicie o pierwszym huraganie w polsce :D ja czekalem na niego w nocy a u mnie nie bylo a podobno w wiekszosci plski rozdupcylo wszystko :D

Piotrek.K [ 'Dual Screen' player ]
wyjdz
lysyZiomek123 [ Pretorianin ]
" mietek kunia wywiało a świniaki za stodołą latają " :D
fragment -- huta 99-pogoda
Lincoln01 [ Pretorianin ]
Niech wieje, mi to nie zaszkodzi bo jestem w domu.
tomekcz [ Polska ]
To się ciesz, że u Ciebie nie było ;/
Send1N [ Konsul ]
heheheh dobre lysy :D a gdzie ma kunia babunia ? :D

rpn [ ... ]
Send1N-> chcesz wpierdol ? :)