GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Orkan EMMA w Polsce :D

02.03.2008
11:45
smile
[1]

Send1N [ Konsul ]

Orkan EMMA w Polsce :D

co myslicie o pierwszym huraganie w polsce :D ja czekalem na niego w nocy a u mnie nie bylo a podobno w wiekszosci plski rozdupcylo wszystko :D

02.03.2008
11:47
smile
[2]

Piotrek.K [ 'Dual Screen' player ]

wyjdz

02.03.2008
12:27
[3]

lysyZiomek123 [ Pretorianin ]

" mietek kunia wywiało a świniaki za stodołą latają " :D

fragment -- huta 99-pogoda

02.03.2008
14:49
[4]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Niech wieje, mi to nie zaszkodzi bo jestem w domu.

02.03.2008
14:54
[5]

tomekcz [ Polska ]

To się ciesz, że u Ciebie nie było ;/

02.03.2008
19:01
[6]

Send1N [ Konsul ]

heheheh dobre lysy :D a gdzie ma kunia babunia ? :D

02.03.2008
19:04
smile
[7]

rpn [ ... ]

Send1N-> chcesz wpierdol ? :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.