GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kierownica do PC w cenie około 150zł

02.03.2008
11:35
smile
[1]

Khameir [ Pretorianin ]

Kierownica do PC w cenie około 150zł

Witam.
Potrzebuję kierownicy PC w cenie 150~zł. Mój stary Tracer już się psuje, pedały raz działają raz nie, poza tym nie dokładnie skręca(mimo że jest skalibrowana), nie ma wibracji i w ogóle mało funkcji.
Nie będę na niej grał w jakieś hiper symulatory. Lubię grać w gry typu Colin Mcrae, NFS, 18 wheel of steel, bez kierownicy to już nie to samo.
Najlepiej, by kierownica posiadała FF, drążek zmiany biegów, kąt skrętu 180stopni. Miło by było, gdyby była kompatybilna z PS2, czasami gram w jakieś Gran Turismo czy WRC. Nie znam się na tym za bardzo, czy mógłby ktoś mi polecić dobrą kierownicę właśnie w tej cenie? Właśnie wszedłem na Allegro, wszędzie widzę jakąś "MANTA COMPRESSOR SUPREME 2"


Niby fajnie wygląda, ale jakoś nie mam przekonania do tej marki, nie chcę by rozpadła się po paru miesiącach.

Z góry dziękuję za pomoc przy wyborze kierownicy.

02.03.2008
11:39
[2]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

dolozylbym 5 dych na

02.03.2008
11:41
[3]

Piotrek.K [ 'Dual Screen' player ]

Odpusc sobie takie 'wynalazki'. Tutaj nawet nie ma dobrego FF o jakosci wykonania nie wspominajac. Zapewne tez nie jest lozyskowana tylko ze sprezynkami. Nie warto...

Najlepiej by bylo jakbys doplacil troche i zakupil sobie to:
(lub jakas uzywana w dobrym stanie)

02.03.2008
12:01
[4]

Conath [ Senator ]

oprocz logitech`a warte zakupu sa jeszcze kierownice saitek`a- potencjometry optyczne, kiera bedzie na lata:) model r440 ma FF

02.03.2008
14:44
[5]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Lepiej dołożyć 100 zł więcej i kupić prawidziwy symulator kierowcy.

02.03.2008
16:29
[6]

Khameir [ Pretorianin ]

Dobrze, dzięki, może jednak dozbieram te parę groszy, nie chce kupić jakiejś tandety. Możecie mi jeszcze coś polecić? Te z [2] i [3] mi się podobają, ale najlepiej z gałką zmiany biegów,

02.03.2008
19:55
[7]

Conath [ Senator ]

galka zmiany biegow-> wieksza cena

03.03.2008
22:42
[8]

Khameir [ Pretorianin ]

No cóż, na dobrą kierownicę z gałką nie będzie mnie raczej stać. Można brać coś takiego?

04.03.2008
00:26
[9]

Conath [ Senator ]

jak nie potrzebujesz FF to jest ok, z tym ze zywotnosc nie najwieksza (aczkolwiek i tak nie ma porownania do mant i innych apollo:)

04.03.2008
03:47
[10]

Pilotiusz [ Konsul ]

Khameir --> chcesz miec radosc, to wydaj wiecej... mialem cos podobnego do tego wingmana... pedaly sa straszne, katy skretu rowniez.... teraz kupilem g25 i to dopiero mozna nazwac namiastka, podkreslam namiastka, kierownicy, namiastka symulatora, nie jest to ideal, ale nie ma tez dramatu.... pozdrawiam

04.03.2008
10:09
[11]

Lincoln01 [ Pretorianin ]


Doskładaj 200 zł i kup

06.03.2008
15:07
[12]

Khameir [ Pretorianin ]

Zastanowiłem się, jednak nie mogę wydać więcej niż 160zł, więc proszę nie pisać by doskładać 200zł i kupić jakis super symulator. Zresztą pewnie ja i tak bym go w pełni nie wykorzystał, mam za słaby komputer na jakieś nowsze symulacje. Więc po prostu chcę kierownice, która jest lepsza od mojego starego Trusta NF340, nie zależy mi na super realistycznym FF i innych cudach, może nawet go nie być. Wolę też, by była to nówka. Upatrzyłem przez ten czas coś takiego:

Z tego co widzę ma kiepskie montowanie i nie ma wyjścia na PS2

A to ma fajne obicie skóry, dobre montowanie (wiem bo przy starej kierownicy jest podobne, bardzo dobrze trzyma nie to co te tandetna przylepki) i jest kompatybilna z PS2.

Wybiorę chyba jednak drugą opcję, chyba że ktoś mi da coś lepszego w takiej cenie (proszę pamiętać o kosztach wysyłki) żeby nie przekraczało 160zł

pozdrawiam

06.03.2008
18:47
[13]

Coswort [ Pretorianin ]

Bez sensu bawić się w kontrolery za 150 zł, gdy ostatnio widziałem wyprzedaż w saturnie bodajże w centrum Warszawy, gdzie Logitech Momo Force była do nabycia za 299zł. Niby dwa razy tyle, ale jeśli ktoś dużo gra - bardzo dobra inwestycja, a do tego na długie lata.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.