GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z tłumaczeniem

02.03.2008
11:00
smile
[1]

Zapytajnik [ Legionista ]

Problem z tłumaczeniem

Witam. Musze w komputerze zrobić cośz dźwiękiem. Wiem, że to ma być w Panelu sterowania

Control Panel -> Sounds and Audio
Devices -> Audio tab -> Advanced -> Performance tab.

Wchodze do panelu, dzwiek, sprzęt i co dalej?

02.03.2008
11:02
[2]

Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]

Urzadzenia, zakładka Audio, Zaawansowane,zakładka Wydajność

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.