
Zapytajnik [ Legionista ]
Problem z tłumaczeniem
Witam. Musze w komputerze zrobić cośz dźwiękiem. Wiem, że to ma być w Panelu sterowania
Control Panel -> Sounds and Audio
Devices -> Audio tab -> Advanced -> Performance tab.
Wchodze do panelu, dzwiek, sprzęt i co dalej?
Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]
Urzadzenia, zakładka Audio, Zaawansowane,zakładka Wydajność